Koncert Danakil 16.4. v Bratislave

Danakil (france)

Natty Jean (senegal)

Kazi Bi.Ba (france)

DJ Simple Sample (sk)

 

Danakil, legendárna francúzska roots reggae kapela, bola založená ešte v roku 2000 skupinou parížskych študentov hudby. Svoju popularitu si získala veľmi rýchlo vďaka množstvu vynikajúcich koncertov a festivalov, na ktorých vystúpili.

Skupina získala viacero ocenení ako najlepšia francúzska reggae kapela, na svojom konte má dohromady už sedem úspešných štúdiových albumov, ako aj live nahrávok z ich koncertov. Ich skladby nesú jasný odkaz humanizmu, často poukazujú na súčasné ekologické problémy, pokrytectvo politikov či problémy konzumnej spoločnosti a ponúkajú utopický obraz sveta, kde je libertariánstvo váženou myšlienkou.

Ich aprílový koncert v Bratislave bude ich vôbec prvou návštevou Slovenska a na ich súčasnom turné to bude jedna len z dvoch malých klubových show. Preto sa už teraz môžete tešiť na špeciálne vystúpenie, na ktoré si kapela chystá viacero prekvapení!

O support sa postará aj Senegalčan NATTY JEAN, KAZY BI.BA pôvodom z Madagaskaru, ktorý si pripravil netradičnú akustickú show a známy slovenský DJ SIMPLE SAMPLE.

PREDPREDAJ:
http://www.eventim.sk/sk/vstupenky/dankil-feat-natty-jean-bratislava-batelier-351685/event.html

Share Button
(Visited 20 times, 1 visits today)
Reggae Callin'
Author:

Leave a Reply

Reggae Callin’ Facebook

1 month ago

Reggae Callin'

Buju Banton odohral pred pár dňami prvý koncert po 10 rokoch. Jamajka ho privítala vo veľkom! Toto je plný National Stadium v Kingstone 🔥

Trúfne si niekto odhadnúť koľko ľudí? Bol tam aj niekto zo Slovenska?
...

View on Facebook