Bugle posiela debutový album

Roy Thompson, a.k.a. Bugle, portlandský Jamajčan, ktorý už pred 14-timi rokmi písal texty pre Elephant Mana, a neskôr ho sprevádzal aj na jeho turné; autor veľkých piesní ako sú „What I´m Gonna Do“ a „What Have I Done To You“, nahral konečne svoj debutový album, ktorý už teraz niektorí hudobní kritici považujú za najlepší debutový album roka. Album Anointed vyšiel 6. mája 2014 pod vedením Daseca Productions a Zojak Worldwide. Na albume sa nachádza 16 singlov, a nechýbajú ani mocné kolaborácie s poprednými umelcami ako sú Lady Saw, I-Octane, Tarrus Riley a Julian Marley.

Po vypočutí albumu, ktorý zasiahne do duše a prinúti človeka zamyslieť sa nad svetom a jeho problémami, má poslucháč možnosť vidieť svet Buglovými očami. Ako aj autor sám tvrdí, album je venovaný každému, nie je to len reggae alebo dancehall thing, ide hlavne o reflexiu spoločnosti a sveta v akom žijeme. Aj keď je Bugle na scéne už dlhšiu dobu, s albumom sa neponáhľal,  dal si na ňom záležať a je to aj vidieť,. Tento kvalitný materiál určite stojí za vypočutie. Album zoženieš tu.

 

BUGLE – ANOINTED (Album 2014)

Share Button
(Visited 12 times, 1 visits today)
zugree
Author:

Leave a Reply

Reggae Callin’ Facebook

1 month ago

Reggae Callin'

Buju Banton odohral pred pár dňami prvý koncert po 10 rokoch. Jamajka ho privítala vo veľkom! Toto je plný National Stadium v Kingstone 🔥

Trúfne si niekto odhadnúť koľko ľudí? Bol tam aj niekto zo Slovenska?
...

View on Facebook