Dreadsquad si dá tento víkend miniturné!

JAMMIN Agency si pre nás pripravila ďalšiu hudobnú lahôdku. Z poľského mesta Lodž sa na minitour vyberie producent, Dreadsquad, ktorý svojimi riddimami oživuje parkety celého sveta. Vo svojom Superfly štúdiu tvorí super riddimy kombinovaním reggae, dubu a dancehallu so žánrami ako sú breakbeat, jungle, dubstep alebo garage.

Na konte má 4 mixtejpy a 4 albumy a celý rad vinylových a digital releasov, vďaka ktorým sa dostal nielen do top rebríčka predajnosti v Európe, ale aj do playlistov popredných svetových DJ-ov. Na jeho pomerne mladý vek sa už stihol presláviť množstvom spoluprác s umelcami ako Ward 21, Tenor Fly, Top Cat, General Levy,  Tippa Irie, Jah Mason, Perfect Giddimani a mnoho ďalších.

Dreadsquad465

Dreadsquadova prvá zastávka bude už tento piatok v Budapešti (27.6.2014) v Instant clube kde sa okrem Dreadsquada predstavia aj známy maďarský Dji ako Palotai, Samulkow alebo Vida G. Akcia pod názvom „Feel the funk Baby!“ bude zameraná na štýly od funku a reggae až po raggajungle alebo D’n’B.

event (2)

Event: https://www.facebook.com/events/816340978378065

V sobotu 28.6.2014 je druhá zastávka plánovaná v ŽilineEmócia Caffe & Art Gallery, kde sa okrem Dreadsquada predstaví už pomaly domáci Abnorman z Bluefields Rockers  a Dj Spliff, jeden zo zakladateľov JAMMIN-u a člen RvZOo Soundz. Môžete sa tešiť na super zvuk a vizuálny zážitok o ktorý sa postarajú chalani z Electro Playground crew. Akciu spestria aj street-artisti, bongoshop.sk stánok či promoakcie od Club Mate. Kapacita tejto party je obmedzená na 200 miest a toho kto príde oblečený v reggae doplnkoch, čaká welcome drink! Vstup na akciu si možeš zakúpiť v predpredaji za 4€ priamo v klube, na bráne zaplatiš 5€.

aaafgd

Event: https://www.facebook.com/events/779042382120642/

Na oboch podujatiach máte možnosť zakúpiť reklamné predmety a zvýhodnené lístkov na Just Chill Festival v Rimavskej Sobote za 13 eur.

 

Share Button

Related Post

zugree
Author:

Leave a Reply

Reggae Callin’ Facebook

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: Error validating application. Application has been deleted.
Type: OAuthException
Code: 190
Please refer to our Error Message Reference.