Nadupaný Just Chill Festival v Rimavskej Sobote

Už vieš čo budeš robiť 26.7? My si pôjdeme oddýchnuť  na nultý ročník ročník JUST CHILL festivalu! Prebehne v amfiteátri v Rimavskej Sobote pod organizáciou chlapcov rožňavskej Jammin Agency.

Letnú atmosféru a pozitívne vibrácie budeme môcť zdieľať na dvoch stage-och. Na hlavnom Pokec Stage-i uvidíme všetkých hlavných interpretov, vedľajší je zasa venovaný dj-om. Headlineri tohto festu boli vybraní starostlivo: Raging Fyah, mladá, pozitívna roots reggae kapelka z Jamajky a Perfect Giddimani, ostrieľaný reggae a dancehallový velikán s fresh hlasom, taktiež z Jamajky, ktorý vystúpi po boku Budapest Riddim Band.

Ďalšími účinkujúcimi sú Ranking Delgado z Talianska, poľský Mc Mikael zo Smokaz United, populárna maďarská reggae kapela Riddim Colony a Mc Kemon z Grenady. Samozrejme, že sa môžeme tešiť aj na slovenskú scénu, ktorú zastúpi kapelka Medial Banana a Mc Rida Radar, a od bratov z Česka zavítajú MessenJah a šarmantná Katty Gyal Kenta.

Môžeme sa tešiť aj na pestré sprievodné akcie a stánky, divadlo, skate exhibíciu a graffiti jam. Takisto nebude v chill out zóne nebude chýbať bongoshop.sk, kde bude mať aj svoj stánok a ponúkne nám okrem iného rasta tovaru aj festivalové odznaky a merch Ridu Radara.

justchill

A ak sa už festivalu nevieš dočkať, môžeš sa naň naladiť na Warm-upkách, ktoré sú po celom Slovensku. V Lučenci a Rimavskej Sobote, sa už uskutočnili; tento víkend nás ešte čakajú v Starej Ľubovni, Košiciach, Prešove a Trnave. V Prešove a Starej Ľubovni  môžeme zastihnúť aj Ridu Radara, ktorý je práve na Ganjaman tour, v Trnave vystúpi rakúsky spevák Rebel King.

V cene lístka je zahrnutý aj vstup do stanového mestečka, predpredajové lístky sú dostupné v sieti eventim do 21.7 za 15 eur, na bráne ich kúpiš za 18 eur. Dôchodcovia, ZŤP a deti do 6 rokov majú vstup zdarma. lístok zakúpiš tu.

Event na Facebooku nájdeš tu.

Viac info na: www.justchillfestival.sk

banner-všetky-warm-upi

Share Button
(Visited 240 times, 1 visits today)
zugree
Author:

Leave a Reply

Reggae Callin’ Facebook

1 month ago

Reggae Callin'

Buju Banton odohral pred pár dňami prvý koncert po 10 rokoch. Jamajka ho privítala vo veľkom! Toto je plný National Stadium v Kingstone 🔥

Trúfne si niekto odhadnúť koľko ľudí? Bol tam aj niekto zo Slovenska?
...

View on Facebook