Najmladšia jamajská hviezda Wayne J

Radi by sme vám predstavili najmladšiu, jamajskú hviezdu Wayne J. Chalanko sa narodil 23. Apríla 2003 a momentálne má 11 rokov. Narodil sa v Waterhouse v Kingstone. Vyzerá, že by ho mohla čakať podobná kariéra, aká postihla jeho bratranca, ktorý je tiež z Waterhouse a začal na majku už v piatich. Tým nie je nik iný ako King of Dancehall a.k.a. Beenie Man.

Wayne J je nesmierne talentovaný a na svoj vek psychicky veľmi vyspelý. Prvú pesničku zložil keď mal tri roky a volá sa “Stay In School”. Chalankovi nie sú cudzie ani veľké pódia. Za zmienku určite stojí napríklad Rebel Salute či Sting, čo sú dva najväčšie jamajské reggae fesťáky.

Jeho prvý oficiálny releas “18 Or Older”  je súčasťou deväť trekového Ep-čka s názvom “A Wayne J Enuh”, ktoré bolo vydané v Novembri minulého roku cez Greatest Records. Okrem toho má ale tento mlaďoch vonku už cez 50 trekov, z ktorých by sa dal poskladať celkom pekný albumček.

A_WayneJ_enuh


 

 

Share Button
(Visited 20 times, 1 visits today)
Reggae Callin'
Author:

Leave a Reply

Reggae Callin’ Facebook

1 month ago

Reggae Callin'

Buju Banton odohral pred pár dňami prvý koncert po 10 rokoch. Jamajka ho privítala vo veľkom! Toto je plný National Stadium v Kingstone 🔥

Trúfne si niekto odhadnúť koľko ľudí? Bol tam aj niekto zo Slovenska?
...

View on Facebook