“YEERUH” novinka od Sybiz soundu

Myslím, že Symbiz Sound na Slovensku už predstavovať netreba. Objavili sa neraz na Uprising Reggae Festivale či na Outlook Launch Party v bratislavskom Batelieri.

Vo videjku uvidíte tourbusy, lietadlá, hotely, backstage, pódiá a kopu kamošov, známych a ľudí, ktorých títo pojašenci cestou postretávali. Ako bandička chodí po svete, chalani trávia spolu veľa času a počas jednej takejto kreatívnej chvíle, vytvoril tento ázijský dream team a nemecký basový ambasádor slovo, ktoré podľa nich dokonale vyjadruje pozitivitu a spoločnú skúsenosť, ktorú chaloši na tour dokopy prežili. Týmto slovom je “YEERUH” (Yeah-Ru)

Nakoniec slovo sformovali v univerzálnu basovú hymnu YEERUH, vymyslenú na ceste, nahratú v Berlíne a hranú po prvýkrát naživo v Zimbabve, takže sa dá bez obáv nazvať medzinárodnou. Pesnička víde oficiálne 13. Júna aj s viacerími remixami, takže je na čo sa tešiť.

YEERUH_Cover

Share Button
(Visited 11 times, 1 visits today)
Reggae Callin'
Author:

Leave a Reply

Reggae Callin’ Facebook

1 month ago

Reggae Callin'

Buju Banton odohral pred pár dňami prvý koncert po 10 rokoch. Jamajka ho privítala vo veľkom! Toto je plný National Stadium v Kingstone 🔥

Trúfne si niekto odhadnúť koľko ľudí? Bol tam aj niekto zo Slovenska?
...

View on Facebook