V Batelieri prebieha “Reggae Month”

Leto sa nám rozbieha a čo môže byť lepšie ako privítať toto krásne, slnečné a horúce ročné obdobie, krásnou slnečnou a horúcou karibskou muzikou? Asi nič 😀 Batelier pre vás teda na Júl pripravil akciu s názvom Reggae Month in Batelier. Každý týždeň sa uskutoční párty, ktorá sa bude niesť v jednom z reggae subžánrov (Dub, Foundation, New-Roots, Rub a Dub a Dancehall). Parties sa udejú vždy v priebehu týždňa, aby vás nepripravili o víkendové grilovačky, kúpačky a fesťáky. Vstup na každú akciu je free ako aj kalčetko (stolný futbal). Okrem toho na vás čaká úplne vynovená teraska s tučným soundom a grilom, takže ak máte chuť si na párty niečo ukuchtiť, stačí ak si doniesiete suroviny a gril vám bude plne k dispozícii. V pokročilých hodinách sa parties presunú dovnútra, kde budú poračovať tradične do skorých ranných hodín. Happy Hours a zľavy na drinky sú samozrejmosťou. Stálicou akcii bude batelier-rezident Pokyman (Fayah Sound, Medial Banana), takže o poriadnu dávku kvalitnej hudby núdza určite nebude. Akcie teda poriadne očíhajte a vidíme sa všetci tento mesiac v Bateliéri.

Reggae Month in Batelier (Júl/July): 

DUBolition!!! vol.1 – 3.7.2014

dubolituion

Prvá z akcií v rámci Reggae Month bude DUBOLITION kde vám zhará DJ “Phat Hat” (Pokyman, Fayah Sound) a Selecta Dubcheck z legendárneho DUBcheck Still Lives Soundu. Večer sa bude niesť v znamení tažkej basy, chorých delay-ov a echa, v znamení Dub Music. Párty je free a okrem skvelej hudby ťa čaká aj kalčetko zadáča.

Facebook event here

Foundation Rocking vol.2 – 10.7.2014

foundation rocking vol 2

Ide už o druhé vydanie tejto akcie. Hrať sa bude hlavne foundation, roots a rub a dub. Ak máte teda radi staré klasiky a chuuny, ktoré majú svoju históriu a možno ste ich ešte nikdy nepočuli, tak hybajte tento štvrtok do Batelieru. Hrať vám bude Batelier rezident Pokyman (Fayah Sound, Medial Banana) a Dj Rhinoman (Batelier Sound), ktorý sľúbil, že opráši aj vinyly, takže hrať sa bude aj z platní. Párty začne grilovačkou vonku na vynovenej terase (doneste si čo chcete na gril) a v pokročilých hodinách sa párty presunie dovnútra. Kalčetko tradične zadáča ako aj vstup. 

Facebook event here

Come Again vol.18 – 23.7.2014

fayah sound come again 18

 Zahrá už rezidentný Fayah Soundsystem, ktorý sa bude celý večer starať o ten správny vajb, takže je viac ako jasné, že večer sa bude niesť v klasických rytmoch reggae, ragga, new-roots, dancehall a roots-step. Budeme sa baviť, tancovať a hrať free kalčetko (stolný fotbálek). Takže si dajte poznámočku do kalendáriku a čoskoro sa vidíme.
VSTUP: free

Facebook event soon come!

Dancehall Fever – 29.7.2014

dancehall fever

Dancehall Fever je poslednou z akcií v rámci Reggae Month in Batelier. Pôjde o striktne dancehall party, takže si pripravte tanečné botečky a precvičte si kroky. Hrať vám bude Batelier rezident Pokyman (Fayah sound) a Selecta Abnorman (Bluefields Rockers Sound). Je teda viac než jasné, že si poriadne zakrepčíte. Vstup je tradične zadáča ako aj kalčetko. Ak bude pekné počko, tak párty začne na vynovenej terase. K dispozícií bude aj gril, takže ak máte chuť, doneste si niečo na jedenie a môžete si to tam aj rovno pripraviť. Takže vidíme sa!

Facebook event soon come!

reggae month

batelier fotka batelier terasa

Share Button

Related Post

Author:

Leave a Reply

Reggae Callin’ Facebook

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: Error validating application. Application has been deleted.
Type: OAuthException
Code: 190
Please refer to our Error Message Reference.