D-One (Jammasters) v Trenchtowne!

Keď si predstavíme Holandsko a konkrétne Amsterdam prvé čo nám napadne sú asi coffee shopy, Red Light District, špičkový futbalisti, výborné pivo, či nádherné tulipány. Málo kto však vie, že Holandsko je aj veľmi bohaté na kvalitných selektorov a sound systémy, medzi ktoré patrí aj legendárny sound Herbalize It. Jeden z členov tohto soundu, ktorý pochádza z Trinidadu & Tobaga je Daryl Rodulfo, ktorého umelecké meno je D-One (Jammasters, NL) čo už samo meno napovedá, že je to naozaj jednotka. Jeho selekcia je rozmanitá a plná energie o čom sa môžete sami presvedčiť už 20. septembra 2014 na DUTTY VYBZ PARTY | AMSTERDAM CONNECTION na ktorej D-One predvedie svoje umenie a presvedčí Vás tak o svojich kvalitách. Po jeho boku sa objavia trenčiansky Dj MeSs a Dj Young Jay z Ghetto Youths Sound-u, ktorý sú pred audienciu už veľmi dobre známi. Selektora ako je D-One nie je bežné v našich končinách vidieť a hlavne počuť, preto Vám doporučujeme zapísať si tento dátum do vašich kalendárov a nenechať si jeho show ujsť. Tešíme sa na Vašu návštevu!

D-One (Jammasters, NL)

Na svete existujú DJ-i a naozajstní DJ-i. Kombináciou neskutočnej energie, ktorú zo seba vydáva, charizmou a šialenými schopnosťami sa D-One nepochybne radí medzi tých skutočných DJ-ov. V živote sa riadi jedným nemenným a jednoduchým pravidlom – „šíriť radosť“.

D-One a.k.a. Daryl Rodulfo pochádza z Trinidadu, kde sa už ako 8 ročný prvýkrát dostal k mixpultu svojho strýka a táto „zábavka“ mu natoľko učarovala, že ju celý život rozvíja a v dospelosti svojimi skills lahodí mnohým ušiam s vybraným vkusom. Najprv iba pozoroval a opakoval to čo robil jeho strýko, po tom ako s rodičmi emigroval do USA, svoj talent rozvinul pod vplyvom nezameniteľného štýlu newyorských ulíc. Svoju kariéru tu naštartoval ako teenager hrávajúci prevažne na pouličných parties, postupne sa prepracoval do klubov aby nakoniec mohol vystúpiť na veľké pódiá a podeliť sa so svojim talentom s fanúšikmi lačnými po neuveriteľne dobre zahraných mixoch.

Posledných 10 rokov prežitých v Holandsku spôsobilo, že z jeho setov sa postupne stala fúzia karibských rytmov a holandskej house music, čo je unikátny štýl, typický pre tohto DJ-a. V krátkosti ho vystihuje atmosféra zrýchleného tepu, vášne, telá tanečníkov mokré od potu, party až do rána a… Ženy. Tie, mimochodom, D-One-a priam zbožňujú! D-One sa neobmedzuje na jeden štýl, naopak jeho rozsah je široký a dokáže plynule prechádzať z jedného do druhého, čo ho odlišuje od všetkých priemerných DJ-ov a je považovaný za jedného z najlepších v rámci svetovej klubovej scény.

Jeho karibské korene a rodisko v Trinidade ho predurčujú k tomu aby medzi ľudí šíril zmyselné a dynamické tóny soca music. Jeho snom je presadiť túto hudbu na svetovej úrovni, dostať ju do médií, tak aby si ju mohol vypočuť ktokoľvek. „Soca je hudba, ktorá prebúdza, nabíja energiou a spôsobuje, že sa cítiš dobre. Kto by sa nechcel cítiť dobre?“, hovorí D-One a každý kto sa pohybuje na tejto scéne Vám môže potvrdiť, že práve on sa zaslúžil o rastúci počet fanúšikov tejto hudby.

D-One je absolútny profesionál, ktorý vyhľadáva aj ďalšie možnosti ako hudbu, ktorú miluje, dostať k ľuďom ešte bližšie, preto v roku 2006 založil Jammasters. Táto asociácia okrem iného ponúka aj DJ-skú školu pre ľudí s rovnakou vášňou akou je pohltený on sám. Okrem týchto aktivít je stále známy aj vďaka svojmu sound systému Herbalize-it, ktorý je v Holandsku i celej Európe uznávaný ako jeden z najlepších.

D-One-ove pôsobivé bio uzatvára nespočetný počet miest, festivalov a najvychytenejších klubov na svete, v ktorých predviedol svoje DJ-ské schopnosti. Podľa jeho vlastných slov bolo najväčším zážitkom hrať pre tisícky návštevníkov festivalu Summerjam v nemeckom Kolíne, nemenej významné sú preňho aj vystúpenia v Las Vegas, Tel-Avive, Helsinkách a na Bahamách. Za obrovský úspech sa dá považovať aj jeho každoročná DJ-ská účasť na známom karnevale v Notting Hill v Londýne, neobchádza ani Berlín či Rotterdam.

D-Onovo miesto je definitívne za mixpultom odkiaľ sa snaží šíriť a zdieľať svoju hudbu s čo najväčším počtom ľudí. Tento unikátny DJ je jednoznačnou voľbou ak chcete zažiť naozaj divokú party s kvalitne namixovanou hudbou od človeka, ktorý vie čo robí!

Share Button

Related Post

Author:

Leave a Reply

Reggae Callin’ Facebook

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: Error validating application. Application has been deleted.
Type: OAuthException
Code: 190
Please refer to our Error Message Reference.