Perfektná spolupráca: Symbiz Sound a Agent Lexie so spoločným EP

Vychytaný berlínsky Symbiz Sound spolu s jamajčankou Agent Lexie vydávajú spoločné EP-čko “Agent Lexie x Symbiz EP”! Lexie, momentálne žijúca v Nemecku, po mnohých odohraných spoločných koncertoch sa s duom rozhodli svoje dielo vydať. EP-čko nesúce sa v štýloch hip hop, dancehall a ghetto bass vydáva SoulForce Records 30.9.2014. Pred oficiálnym releasom vyhodili aj videjko na prvý track s názvom “Carribean”.

Už od nepamäti je známe, že ženy si svoje miesto, či už na dancehallovej, reggae alebo inej scéne, musia vybojovať ťažšie než mužská zložka. Agent Lexie, známa aj ako Lexie Lee, je žena, sa jednoznačne obracať vie. Svoje koncerty odohrala v kluboch 26 krajín sveta, vrátane vystúpenia na jednom z najväčších jamajských koncertoch, Fully Loaded, kde ju na stage uviedol Bounty Killer.

Milovníčka bass music, hip hop-u a elektroniky komponuje do svojej tvorby reggae a dancehall, no nebráni sa ani iným štýlom. Okrem toho, že si píše texty sama, píše ich aj pre ostatných.Na konte má albumy “Di Preparation” a “Battle Like A Champion” alebo skvelý track “Warlord´s Daugter”, ktorý má mnoho úspešných remixov. A posledne pribudla aj táto skvelá spolupráca so Symbiz Sound. RRrrun it!

Share Button

Related Post

zugree
Author:

Leave a Reply

Reggae Callin’ Facebook

Klubová winter edícia Uprising Festivalu už po ôsmykrát! V sobotu 2.decembra sa v Bratislave ukážu Looptroop Rockers a skvelá Sara Lugo so svojou kapelou + mocný lokal reprezent ❄️

event: Uprising Winter Edition 2017
ticket: bit.ly/uwe2017-tickets
...

View on Facebook

Sleduj Medial Banana live práve teraz na Beánia STU! ...

View on Facebook