Premiéra “High Grade” mixtapu od selektora Gunfingah

Najmladší člen rožňavského RvZooSoundz, selektor Gunfingah, dnes vypúšťa svoj druhý mixtape s názvom “High Grade Mixtape”. Už z názvu vieme vytušiť, že obsahuje samé strictly high grade tunes, ktoré vám Gunfingah vybral s veľkou precíznosťou. Ako prví sme mali sme možnosť vypočuť si ho, a posúdiť ako kvalitne spracovaný materiál. V 40 pesničkách nájdeme mnoho známych hitov prevažne release-nutých v poslednej dobe, aj tvorbu lokálnej alebo maďarskej scény.

 GUNFINGAH pôsobí na scéne približne dva roky, ale selektorstvo mu nie je cudzie. Začínal ako DJ v klube rodného mesta, kde hrával na dancehallových akciách. Pochádza z Rožňavy, no momentálne pôsobí v Bratislave. Už dva krát spolu s RvZooSoundz hral na Uprising Festivale, toto leto navštívil aj Just Chill Festival a tiež aj maďarský festival LB27 Reggae Camp. Okrem toho pravidelne hráva aj na Jammin parties v Rožňave alebo v prešovskom Wave klube, a mohli sme ho vidieť hrať  aj na našom Reggae Callin-e. 

gunny

 “You just listening to the high grade mixtape by selecta Gunfigah , its all about the herbs, about the cali, about the sweet sensi!”

Na mixtape sa okrem hudobných lahôdok nachádzajú aj ďalšie špecialitky. Intro nahrali Erik a Pokyman z Medial Banana, za ktorým nasleduje pesnička “Betta High”. A čo by to bol za High Grade mixtape, keby sa tam neobjavil aj slovenský ganjaman Rida Radar, od ktorého máme možnosť vypočuť si až dva tracky, a to “3000” a “Ganjaman Stajlin”, ktorá odznela v dublatovej verzii.

“So build up a big spliff and catch the right vibe!”

Mixtape je voľne stiahnuteľný, tracklist nájdete na Mixcloude.

Share Button
(Visited 33 times, 1 visits today)
zugree
Author:

Leave a Reply

Reggae Callin’ Facebook

1 month ago

Reggae Callin'

Buju Banton odohral pred pár dňami prvý koncert po 10 rokoch. Jamajka ho privítala vo veľkom! Toto je plný National Stadium v Kingstone 🔥

Trúfne si niekto odhadnúť koľko ľudí? Bol tam aj niekto zo Slovenska?
...

View on Facebook