Pressure spolu s Jah Mason na novom tracku “My Herbs”

Pred necelými dvoma týždňami sme vás informovali, že Pressure Buspipe plánuje túto jedeň vydať nový album s názvom “Africa Redemption”. Tretí zverejnený track s názvom “My Herbs” nahral spolu s Jah Mason. Track vydal label Yard Vybz Entertainment (ktorý vydáva celý album) spolu s Zojak Worldwide. Predošlý track: Mental Disturbance feat. Tarrus Riley & Damian Marley.

33-ročný Pressure Buspipe, vlastným menom Delino Brown má za sebou už 4 albumy (Coming Back From, The Pressure Is On, Love And Affection a The Sound). Po albumovej odmlke vydáva tento rok rovno dva, The Sound mal release 15.4.2014. Spolupracuje na nich aj s labelom I Grade Records a Zion I Kings.  V Africa Redemption nájdeme tracky spolu s Chronixxom, Damianom Marleym a Tarrusom Rileym. Pre Delina Browna je rok 2014 určite plodný, my sa môžeme tešiť na ďalšie pesničky a skvelé feat-y.

 

Africa-Redemption-_1 (1)

jahmason

Share Button

Related Post

zugree
Author:

Leave a Reply

Reggae Callin’ Facebook

O týždeň tu 🖤 ...

Medial Banana: Vianočný koncert & Krst vinylu + Konekshan

December 22, 2017, 8:00pm - December 22, 2017, 7:00pm

PREDPREDAJ JE UŽ SPUSTENÝ! Medial Banana vydáva vinyl Rockin' it, ktorý spoločne pokrstíme 22.12.2017 na veľkom vianočnom koncerte v bratislavskom MMC. Support act: Konekshan give thanks: Reggae Callin', Reggae & Dancehall Slovakia, Interez

View on Facebook