Skvelá francúzska kapela Jah Gaia prichádza na Slovensko!

Už zajtra (16.9.2014) budeme mať možnosť v bratislavskom Bateliéri uvidieť víťazov “Reggae Contest Europe 2013” od Rototom Organization. Francúzska kapela Jah Gaia prichádza na Slovensko ukázať svoj talent v podaní uvedomelých textoch v roots reggae rytmoch. Charizmatickí páni po víťazstve najväčšieho európskeho contestu odohrali po rodnej krajine vyše 60 koncertov, momentálne sú na európskom turné. Na konte majú tri albumy, z toho posledný, “Libre” vyšiel začiatkom mája tohto roku.

Začiatok kariéry tejto sedemčlennej formácie sa datuje v roku 2008, kedy vydali svoj prvý album s názvom “Made In Occident”. Týmto albumom si získali množstvo fanúšikov, ktoré sa rýchlo začalo rozrastať. Za 6 rokov pôsobenia stihli profesionálne vyspieť a do nového albumu vložiť maximum. Politicky a aktivisticky zamerané trefné texty, otvorenosť voči svetu a rozoberanie aktuálnej problematiky doslova ohúria poslucháča. Pre milovníkov francúzskeho reggae odporúčame všetkými desiatimi, a dúfame, že sa tam vidíme.

Pre návštevníkov sa brána Bateliéru otvorí o 20:00,od kedy vás na koncert pripraví selektor Abnorman z Bluefields Rockers Soundu (ktorý vás po koncerte aj vyprevadí ďalšou hudobnou dávkou). Jah Gaia začínajú o 21:30 a užijete si ich až do 23:00. Vstup na koncert je 5 eur.

FB EVENT!

jah gaia

Share Button

Related Post

zugree
Author:

Leave a Reply

Reggae Callin’ Facebook

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: Error validating application. Application has been deleted.
Type: OAuthException
Code: 190
Please refer to our Error Message Reference.