Tešíme sa na 7th Heaven Riddim

September, a s ním aj leto sa pomaly končia a začíname sa chystať na jeseň, na ktorú si pre nás naši interpreti prichystali veľké veci, konkrétne 7.10.2014 Dj Frass Records posunú 7th Heaven Riddim. Na tomto príjemnom riddime sa predstavia interpreti ako Kabaka Pyramid, Tarrus Riley, Bugle, Alaine, Demarco alebo I-Octane.

Just come closer to me, I´ve got something I wanna show you for real”, začína Kabaka Pyramid svoju zaláskovanú pesničku v ktorej spieva svojej budúcej láske, na ktorú je ochotný počkať.

“Im just a soul on a journey,
need to find someone to help me know where my work is,
relatioships pull a ups and downs
but if you patient baby girl me know its a worth it.”

Interpret patriaci do novej vlny reggae interpretov, objavujúci sa najlepších riddimoch (Junction, More Spiritual, Cane River, Swing Heavy, Cultivator; ak by sme mali spomenúť len tie tohtoročné), má na konte jeden album (“Rebel Music” 2011) a jedno EP-čko (“Lead The Way” 2013). Sám sa považuje za interpreta, vo svojom Bebble Rock štúdiu sa snaží tvoriť veci, ktorými (ako čoraz viac interpretov) spája reggae s hip-hopom. Prísny Keron Salmon (vlastným menom) nám však po lete trochu znežnel a ponúka nám peknú pejku s názvom “Waiting For You”.

Svoje si povedali  aj Tarrus Riley vo svojej pejke “Jah Jah Run Things” a Demarco v “From We Hafe Life”. To je z malej ochutnávky všetko, celý riddim si je od oficiálneho releasu (7.10) možné zakúpiť na iTunes.

Tracklist:
Alaine – Make It Home Again
Berri – Get Over You
Bugle – Survivor
Demarco – From We Have Life
I-Octane – I Will Be There
Kabaka Pyramid – Waiting For You
Kibaki – Better Way
Tarrus Riley – Jah Jah Run Things
Zagga – Prayer A Day
Dj Frass – 7th Heaven Instrumental

Share Button

Related Post

zugree
Author:

Leave a Reply

Reggae Callin’ Facebook

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: Error validating application. Application has been deleted.
Type: OAuthException
Code: 190
Please refer to our Error Message Reference.