Walshy Fire odporúča: Promise No Promises a jeho video “Draw Me Out”

Vychádzajúci karibský interpret Promise No Promises po úspešnom release albumu “No Can Do” (28.8.2014), ktorý sa úspešne zaradil medzi albumy o ktorých sa na Jamajke určite rozpráva, vypustil video na track “Draw Me Out”. Túto chune odporúča aj sám frontman známej formácie Major Lazer, Walshy Fire, ktorý má nos na talenty a dobrú hudbu. Hlavne vďaka nemu sa do povedomia dostali talenty ako Chronixx, Suns Of Dub alebo posledne Jesse Royal, s ktorými na začiatku ich kariéry vydal mixtape.

draw we out

Promise No Promises, vlastným menom Kobla Mentor, je guayanský multitalent, ktorý sa začína dostávať do povedomia karibske scény, a ašpiruje aj na tú európsku, americkú a africkú. Patrí pod taliansky label ZiggyBlacks Productions, ktorý mu vydal aj jeho debutový album.

PromiseNoPromise-LRg

Video, ktorého cieľom je zdôrazniť pravý zmysel života, bolo točené v krásnom prostredí ostrova Antigua pod taktovkou producenta Justina “Jus Bus” Nation, pre ktorého bolo toto video prvé. Ak ste už o ňom niekde niekedy počuli, tak okrem kvalitných remixov sa produkčne podieľal aj na Gyal Session Riddim, na ktorom sa nachádza, okrem iného, aj chune od Snoop Liona “Smoke The Weed” z albumu nominovaného na Grammy, “Reincarnated”.

Draw-We-Out-promise-no-promises

drawweout

Share Button
(Visited 21 times, 1 visits today)
zugree
Author:

Leave a Reply

Reggae Callin’ Facebook

1 month ago

Reggae Callin'

Buju Banton odohral pred pár dňami prvý koncert po 10 rokoch. Jamajka ho privítala vo veľkom! Toto je plný National Stadium v Kingstone 🔥

Trúfne si niekto odhadnúť koľko ľudí? Bol tam aj niekto zo Slovenska?
...

View on Facebook