Halloween Jammin už dnes v Košiciach!

Festivalové leto sa skončilo a klubová sezóna je v plnom prúde. V nej nesmie chýbať ani pravidelná JAMMIN party, ktorá na túto sezónu rozširuje pôsobenie, tentokrát nás poteší v košickom Collosseu. Na dvoch stage-och to odpália interpreti a selektori zo Slovenska aj zo zahraničia, tak ak si v okolí, make sure you will come!

Hlavným headlinerom tejto udalosti bude obľúbený franucúzsky spevák a trúbkar v jednom Tribuman, ktorý navštívi košický klub Collosseum v rámci svojej Digital Raggamuffin Tour. Na hlavnom stage-i sa predstaví aj prešovský mladík Sive, ktorého zabackuje Dj Dill. Do Košíc príde svoju premiéru spraviť aj ganjaman Mc Rida Radar, ktorý predvedie svoje dobre známe ganja tunes. Okrem live vystúpení sa môžete tešiť aj na sety od Dj-a Spliff-a a selektora Gunfingah z RvZOo SounDSystemu alebo na domáceho Citron-a.

DCIM100GOPRO

Na druhom dnb/jungle stage-i, ktorý nájdete v Backstage clube vypočujete set od košického MŠK a Prograss-a, člena RvZOoSoundz. Headliner tohot stage je ragga-jungle procucent F#szosbéka aka Pro-Tected, ktorý hrá striktle z vinylov. O drum and bass sa postarajú Rudlock, ktorého na saxofóne bude sprevádzať Improsax, a nebude chýbať ani Beatprox.

Mc Rida Radar

A aby sme nezabudli, každého kto príde v maske čaká na vstupe darček! Predpredajový lístok stojí 3€, ktorý si zakúpite priamo v klube, na bráne zaplatíte 4€.

EVENT

Share Button

Related Post

zugree
Author:

Leave a Reply

Reggae Callin’ Facebook

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: Error validating application. Application has been deleted.
Type: OAuthException
Code: 190
Please refer to our Error Message Reference.