Na piaty ročník Uprising Winter Edition príde Chezidek

Uprising reggae festival sa môže tešiť nielen z nominácie v prestížnych European Festival Awards, ale aj z nového ročníka zimnej edície festivalu. Čakanie na ďalšie leto si fanúšikovia festivalu môžu spríjemniť piatym pokračovaním Uprising Winter Edition v bratislavskom Ateliéri Babylon 29. novembra 2014.

Na piaty ročník Uprising Winter Edition si organizátori pripravili naozajstnú lahôdku pre fanúšikov Roots Reggae. Do našich končín po prvýkrát prichádza jamajský rastaman Chezidek s kapelou Fireman Crew. Hneď prvý hit “Leave The Trees”, ho katapultoval do karibskej prvej ligy reggae umelcov, dostal sa do Top 10 Dancehall Chart od BBC a odvtedy Chezidek cestuje po celom svete. Jeden z jeho najpopulárnejších albumov, Inna De Road, obsahuje hity ako “Dem A Fight We”, alebo “Call Pon Dem”, ktorý bol aj súčasťou hry Grand Theft Auto 4 (GTA IV) a vyšiel aj na jej oficiálnom soundtracku. Chezidek sa za svoju kariéru objavil na mnohých amerických aj európskych festivaloch a spolupracoval s producentami ako sú Bobby Digital, Don Corleon, Sly & Robbie, Massive B alebo Jah Solid Rock. Vystúpenie na Uprising Winter Edition v Bratislave bude jeho česko-slovenská premiéra a je jasné, že si ho nemožno nechať újsť.

chezidek 03chezidek 07

Ako už býva zvykom, program doplní ešte množstvo atraktívnych umelcov a je sa zaručene na čo tešiť. Prvých 100 lístkov kúpite v sieti Ticketportal za 15€, potom za 18€. Všetky informácie nájdete na domovskej stránke festivalu www.uprising.sk.

UPRISING WINTER EDITION 2014 – FB Event

 

Share Button
(Visited 415 times, 1 visits today)
Avatar
Author:

Leave a Reply

Reggae Callin’ Facebook

1 month ago

Reggae Callin'

Buju Banton odohral pred pár dňami prvý koncert po 10 rokoch. Jamajka ho privítala vo veľkom! Toto je plný National Stadium v Kingstone 🔥

Trúfne si niekto odhadnúť koľko ľudí? Bol tam aj niekto zo Slovenska?
...

View on Facebook