Spoznajte pána s menom Christopher Ellis

Veľmi nadarmo sa hovorí, že potomkovia slávnych hviezd už vlastnú kariéru rozbehnúť nevedia a celý život sa vezú so slávou svojho rodiča. To, že to nie je pravda dokazujú napríklad Damian Marley, Addis Pablo, Chronixx alebo neposledne aj Christopher Ellis, o ktorom si povieme niečo viac.

Najmladší syn legendárneho Altona Ellisa stúpa hore, a robí to naozaj dobre. Svoje skills si začal cibriť už v mladom veku, kedy sa začal objavovať na koncertoch svojho otca. Kariéru speváka však odštartoval až po otcovej smrti v roku 2008 (kedy sa po jednom dni zatvoril do štúdia a nahral pre neho tribute song). Netrvalo dlho a padol do oka bratom Marley-ovcom, prvému konkrétne Stephenovi s ktorým (aj s Jah Cure) nahral svoj prvý track “End Of Time”, ktorý bol zaradený do kompilácie Set Up Shop Vol. 1 (2011) od Ghetto Youths International a.k.a. od Damiana Marleyho. Na tejto tučnej vecičke zanechal ešte jedno kolabo s T.O.K. a Bay C pod názvom “Dont Change Your Number”, ktoré sa dlhšiu dobu hrávalo aj v rádiách v jeho rodnom Londýne.

better than love EP

V nasledovnej tvorbe ostal verný Ghetto Youths Intl., pod ktorým vydal minulý rok svoje debutové EP-čko “Better Than Love”, kde nájdeme 5 krásnych trackov: “Left Unsaid”, “Roller Coaster”, “Better Than Love”, “You Babe” a Spoiling Me”. Okrem týchto spoluprác má svoje aj na Fame Riddime, Jah Army Riddime, alebo chune s názvom “Willow Tree”. A čo robí Chris teraz? Nedávno sa vrátil zo známej lode Damiana Marleyho Welcome To Jamrock Cruise, pred ktorou ešte stihol vypustiť videjko na “Roller Coaster”, my len dúfame, že čoskoro jeho meno uvidíme aj v trackliste Set Up Shop vol. 2 alebo vedľa názvu nového počinu.Share Button

Related Post

zugree
Author:

Leave a Reply

Reggae Callin’ Facebook

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: Error validating application. Application has been deleted.
Type: OAuthException
Code: 190
Please refer to our Error Message Reference.