Tribuman – Digital Raggamuffin Tour

Jammin Agency prináša celoslovenskú Digital Raggamuffin Tour francúza Tribuman-a, ktorá sa začína už tento piatok v Košiciach! Až z Francúzska na Slovensko príde svoju šou predviesť trúbkar a raggamuffinista v jednom. Tento pánko má za sebou vyše 500 koncertov v mnohým kútoch sveta, svoje si odohral aj už na Slovensku.

Na konte má okrem iných spoluprác aj album “Undergroud International” v ktorého nosnom tracku sa objavil Solo Banton, kde sa nachádzajú hity ako “Du Son Fat”, “Wha Gwaan”, “More Love” alebo pejku aj so slovenským featuringom s Akai 4000, “La Difference”. Okrem toho má pesničku aj s Medial Banana, ktorá sa objavila na ich debutovom EP “Naturally Lifted”, na ktorej zanechal rovnomennú chune. Podieľa sa aj na novom počine od nemeckých Ill Billy Hitec, konkrétne na novom tracku “Head Up”!

Počas svojej kariéry, vlastným menom Cedric, spolupracoval s mnohými umelcami ako napríklad Gentleman, Lee Scratch Perry, Luciano, Junior Kelly, Irie Révoltés alebo Iration Steppas. Svoje koncerty (dokonca sa objaví aj u Idainy v Bez Pózy FM) predvedie v nasledovných mestách. Príďte si vychutnať koncerty a zabaviť sa s nami!

tribuman

xx. – Košice – Collosseum Club – Helloween Jammin
xx. – Lučenec – Slimák Pub – SouthConnections
xx. – Radio_FM Bez Pózy FM
xx. – Bratislava – Batelier – Flight to Jamaica
xx. – Nitra – Mariatchi Pub
xx. – Nové Mesto nad Váhom – Klub Za Rampami
xx. – Čadca – Zion club
29.11. – Prešov – Pub 263Share Button

Related Post

zugree
Author:

Leave a Reply

Reggae Callin’ Facebook

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: Error validating application. Application has been deleted.
Type: OAuthException
Code: 190
Please refer to our Error Message Reference.