Flight to Jamaica vol. 5 odlieta už zajtra!

Okrúhle piate pokračovanie medzinárodného reggae festivalu Flight to Jamaica vypukne v Bratislave už zajtra (7.11.2014), tradične na dvoch stagoch v Bateliéri a Fuge. Najväščí klubový reggae bashment si pre vás pripravili veľké mená a atrakcie.

Batelier a Fuga sa zajtra zaplnia interpretmi z štyroch krajín, nebudú chýbať  dva bary, veggie food  (by Vegan bar) alebo vinyl distro plné tej najlepšej hudby. Takže môžete bez obáv  prísť hladní a smädní. 🙂 Pre Fuga stage si organizátori pripravili ozajstnú lahôdku v podobe soundsystémovej steny, vďaka ktorému si budete môcť hudobný zážitok užiť ešte viac. Pripravený pre vás bude aj action drink a o tanečno-vizuálnu stránku sa nám postarajú krásne dievčatá z skupiny Dreamdancers. Akcia je zároveň oficiálnou afterpárty medzinárodného filmového festivalu IFF Bratislava

Čo sa týka line-upu, bude veľmi pestrý: ako headliner priletí z Poľska Radical Guru, ďalej svoju šou rozjede francúzsky trubkár Tribuman a bratislavské duo Balans. Soundsystémov bude tiež fúra z Česka prídu Raggaultras a Mighty Souljahs, Slovensko zastúpia Respect Vibration, The Ugly Selectors, Fayah Sound, Get Garden a Dj Spliff z RvZOoSoundZ.

Vstup na túto akciu je 6€
EVENT

 

 

Share Button

Related Post

zugree
Author:

Leave a Reply

Reggae Callin’ Facebook

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: Error validating application. Application has been deleted.
Type: OAuthException
Code: 190
Please refer to our Error Message Reference.