Jah9 má rada avokádo, my máme radi Jah9. Brand new video!

Pred pár hodinami šarmantná, uvedomelá a výborná speváčka Jah9, vlastným menom Jannine Cunningham, okrem iného aj jedna z najznámejších ženských predstaviteliek new roots reggae scény, potešila svojich fanúšikov novým videom o deň skôr než plánovala. Exkluzívne video na skladbu “Avocado” si môžeme pozrieť už dnes. Jah9 je veľmi šťastná, že mohla vyprodukovať niečo, v čom by mohla povedať svoj príbeh po svojom, pričom by vzdávala hold prírode, ale aj zároveň odovzdávala dôležitú message. Avokádo považuje za nástroj, ktorý používa ako taký balzam na dušu. “Avocado is that spoon full of sugar to make the medicine go down”.

Ako sa Jah9, pred pár dňami vyjadrila v OnStage TV, považuje túto skladbu za najviac komerčnú, pretože ňou oslovila najširšie publikum. Inšpiráciu dostala pri raňajkách počas jedenia avokáda, a track bol za 25 minút na svete. Týmto trackom a video chcela priblížiť poslucháčom svoj život a veci ktoré ju v ňom sprevádzajú. Odteraz už aj vo skvelo spracovanom videu, o ktorého réžiu sa postaral Samo Kush-I.

“Mi have a likkle juvie name Orlando
Him have a plot a land uppa west ova so
Him know mi love mi belly cause a jus so mi grow
And me favorite ting bring fi mi is avocado”

avokado2avokado3avokado4avokado5

Share Button
(Visited 508 times, 1 visits today)
zugree
Author:

Leave a Reply

Reggae Callin’ Facebook

1 month ago

Reggae Callin'

Buju Banton odohral pred pár dňami prvý koncert po 10 rokoch. Jamajka ho privítala vo veľkom! Toto je plný National Stadium v Kingstone 🔥

Trúfne si niekto odhadnúť koľko ľudí? Bol tam aj niekto zo Slovenska?
...

View on Facebook