Super Cat je späť! So Shaggy-m a Maxi Priest v “Night Flight”

Keď sa na minuloročnom Sting-u, veľkej jamajskej dancehallovej udalosti, objavil aj Super Cat, ktorého na scéne nebolo vidno cez jednu dekádu, bolo to príjemné prekvapenie pre mnohých fanúšikov a návštevníkov. Od tohto dancehallového umelca, ktorý bol v 80. a 90. rokoch (dá sa povedať) jeden z tých, ktorý udával smer vo viacerých oblastiach. Sting však nebola prvá udalosť, na ktorej sa minulý rok prinavrátil k svojej kariére.

Super Cat hot 97

Jeho “premiéra” po odmlke sa odohrala minulý september na On Da Reggae Trip (každoročná oslava narodenín rádia Hot 97), kedy si ho Shaggy ako hosťa pozval na koncert, kde spolu zožali veľký úspech. Práve Shaggy-mu je hodné pripisovať zásluhy za prinavrátenie tohto veterána na scénu, pretože rok po tejto udalosti aj spolu s Maxi Priest vypustili singel “Night Flight”. Povrávalo sa, že sa mal objaviť aj v Shaggy-ho poslednom albume “Out Of Many, One Music”, no nakoniec sme museli počkať trošku viac.

Túto novú chune exkluzívne spremiéroval britský trendsetta David Rodigan (prvý krát na Welcome To Jamrock Cruise a týždeň nato vo svojej rádio šou na BBC 1Xtra).

Share Button

Related Post

zugree
Author:

Leave a Reply

Reggae Callin’ Facebook

Klubová winter edícia Uprising Festivalu už po ôsmykrát! V sobotu 2.decembra sa v Bratislave ukážu Looptroop Rockers a skvelá Sara Lugo so svojou kapelou + mocný lokal reprezent ❄️

event: Uprising Winter Edition 2017
ticket: bit.ly/uwe2017-tickets
...

View on Facebook

Sleduj Medial Banana live práve teraz na Beánia STU! ...

View on Facebook