Talentovaný singjay Kinetical v decembri na Slovensku

Už o necelý mesiac strávi talentovaný singjay Kinetical víkend na Slovensku. Konkrétne ho uvidíme v piatok 12.12 v bratislavskom Re:freshi a v sobotu v trnavskom Ten!Podnik, kedy pricestuje z Linzu aj so svojim soundom NattyLoop Hifi. Má precestovanú a prekoncertovanú celú Európu, bol tu na Flight To Jamaica alebo aj na Uprisingu, a teraz sa vracia znova, ešte skúsenejší a zručnejší.

Tento mladík začínal ako drum and bass a junglový mc, najprv takpovediac zo srandy no postupne ho to začalo baviť natoľko, že sa tomu začal venovať. Ako umelec je celkom univerzálny, v jeho repertoári nájdeme všetko od party bangeov až po roots reggae. V súčasnosti spolupracuje so svojou sprievodnou kapelou Basic Sound Band, dancehall-ovým labelom Fireclath Production, Shalamanda Hifi alebo so svojim soundom Nattyloop Hifi. V tomto sounde pôsobí so selektorom Beda Ranks od roku 2005. Za toto obdobie sa stihli na stage-oh objaviť po boku mien ako Fantan Mojah, Carlton Livingston, Sister Nancy, Top Cat, Jah Mason, U-Brown alebo Tippa Irie.

Okrem tohto rakúskeho dua sa môžete tešiť na domáci Respect Vibration Sound, Skandyman-a z Natty Youth Sound a Selector Crew.

FB EVENT Bratislava
FB EVENT Trnava

Kinetical má aj úplne fresh Vibestash mixtape s producentom Mink, vydaný 20.11., ktorý okrem toho, že je na stiahnutie zadáča, obsahuje 10 trackov vo viacerých štýloch ako hip hop, dancehall a reggae, pričom nezabudli ani na foundation v ešte fresh vecičke “Chant Down Babylon” ktorej základ si zobrali rovnomennú pejku od Silford-a Walker-a, ktorú previedli do hip hop-ového štýlu.

kinetical

Share Button

Related Post

zugree
Author:

Leave a Reply

Reggae Callin’ Facebook

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: Error validating application. Application has been deleted.
Type: OAuthException
Code: 190
Please refer to our Error Message Reference.