Danny Ranks vám povie aký je život skvelý

Rakúsky singjay Danny Ranks, ktorý tento marec zahviezdil pesničkou “Pull It Up Selectah!” na Big Up Riddime, má pre nás ku koncu roka ďalšiu lahôdku. Track aj video “Life Is Great” má rovnakú producentskú crew ako predošlé, Mad Outta Road Pixx, nahral to na Amarte Riddim od Reggae es Vida.

Danny Ranks, okrem toho, že spieva, je aj členom Weedbeat Soundu s ktorým aj bez neho pochodil už mnoho miest. Kariéru odštartoval v roku 2002, kedy sa založil s kamošom Mr. Highhead formáciu Raggamaffia, s ktorou precestovali všetky nemecky hovoriace kraje, čím sa stali vtedy najviac busy reggae crew Rakúska. Po štyroch rokoch však túto formáciu opúšťa a začína sa venovať sólo speváckej kariére. Následne pochodil takmer celú Európu a v roku 2008 navštívil aj Jamajku, kde dal svoj prvý vlastný release.

Tento rok sme od Danny-ho, okrem týchto dvoch chunes, zaznamenali aj “Burn Dem Down” na Majestic Riddim, objavil sa aj na Foresta-ovom alubume s “Money Man”. Najnovšie má svoje odspievané v známej Sleng Teng Challege s “Kill Dem Out”, ktorá k nám prišla z Poľska.

 
danny ranks

Share Button

Related Post

zugree
Author:

Leave a Reply

Reggae Callin’ Facebook

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: Error validating application. Application has been deleted.
Type: OAuthException
Code: 190
Please refer to our Error Message Reference.