Medial Banana s Katkou Ščevlíkovou majú CHILL

Naša obľúbená kapela Medial Banana spolu s Katkou Ščevlíkovou včera vypustili svoj nový singel s názvom “Chill”. Vyšiel pod známym českým labelom Coco Jammin Production, ktorý vedie Adam Lanči aka Cocoman, v rámci veľkej Sklizne 2014. Na jej Lokal disku sa objavili po boku takmer celej českej a slovenskej scény, a nechýalo ani množstvo zahraničných interpretov na Worldwide strane.

Tento príjemný track s nádychom RnB bol nahraný na Chillin with you riddime a hneď nás dostal do maximálnej pohody. Banáni si momentálne chillujú na svojej Earthstrong tour, ktorou slávia svoje už 5 ročné pôsobenie na scéne. Koncerty majú po celom Slovensku a veľké zavŕšenie ich tohtoročnej časti prebehne na masívnej party v Ateliéri Babylon 20.12. Pripravený je špeciálny program a aj veľa hostí, takže určite nevynechaj túto udalosť a dojdi si dať chill! (viac info: Banáni chystajú na december tučnú party!)

 


earthstrong tour

Share Button

Related Post

zugree
Author:

Leave a Reply

Reggae Callin’ Facebook

O týždeň tu 🖤 ...

Medial Banana: Vianočný koncert & Krst vinylu + Konekshan

December 22, 2017, 8:00pm - December 22, 2017, 7:00pm

PREDPREDAJ JE UŽ SPUSTENÝ! Medial Banana vydáva vinyl Rockin' it, ktorý spoločne pokrstíme 22.12.2017 na veľkom vianočnom koncerte v bratislavskom MMC. Support act: Konekshan give thanks: Reggae Callin', Reggae & Dancehall Slovakia, Interez

View on Facebook