Soca Monday #2

Ešte stále v pozitívnom naladí po zimnom Uprisingu sa opäť v pondelok hlásime s druhým vydaním Soca Monday! Ešteže nemusíme smútiť že sa víkend už skončil, pretože dnes si ešte na večeru dáme nejaké šmaky!

Prvá vec na ktorú by som chcela upozorniť je táto najnovšia verzia Kan Kan Riddimu od Fox Fuse a Advokit Productions, na ktorom sa objavilo po boku Olatunji-ho tracku “Ola”, aj šesť ďalších interpretov, takže očekuj aj tentoriddim mix!

I love Carnival, you love Carnival! Curios Ringo so svojím brand new videjkom na “In De Building” na Dark Jab Riddim určite stojí za zhliadnutie, ak máte radi karneval! Biim! Ďalej si dáme vypalovačku priamo z Panenských ostrovov od Kylo & Style Band s názvom “Remote”, a samozrejme dnes nebude chýbať ani Bunji Garlin s “Cheers” na Suzuki 800 Riddim. Veľmi pozitívna pesnička pre všetkých fanúšikov socy, snáď vám neni po víkende zle v tom ďalšom si pripijete znova! 🙂

“Raise up your glasses now!
I said cheers to all the fans of soca,
turn the music loud, make sure your glass have dis
share this with crowd:
Everybody show mi your glass high,CHEERS!”

V odporúčaní pokračujem s dancehall-ovo ladenou pejkou aj s videom od barbadoského Yannick Hooper-a “Top Rock” a takisto aj príjemné tóny od Mr Famous a jeho tune “Famous Shake”, v ktorej sa už nevie dočkať čias karnevalov!

“Everybody put your hand inna di air, mi love di carnival! Hand inna di air, I miss di bacchanal*!”

Na záver nesmieme zabudnúť ani na ženskú produkciu, dnes som vybrala Fya Emress ktorá chce moooore Bacchanal! and Haaaands UP!

(*bacchanal – rozruch, zmätok, divočina priam škandál, ktorý sa odohrá na party na party, inde môže mať viac významov)

#Zugree

Share Button

Related Post

zugree
Author:

Leave a Reply

Reggae Callin’ Facebook

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: Error validating application. Application has been deleted.
Type: OAuthException
Code: 190
Please refer to our Error Message Reference.