Soca Monday #3

Jupí, ďalší víkend za nami a znova je tu pondelok. Obzvlásť ja som sa na neho tešila viac než víkend, pretože dnes vyrážam na koncert Protoje-ho do Viedne (dáme vedieť jako bolo). Tí čo ste dneska doma, ponúkam už tretie vydanie zostavičky trackov, ktoré ma tento týždeň zaujali. Soul of calipso aka Soca Monday selekcia sa začína!

 

“Just make your body bounce to the beat of the drum!” aka “Booty Bounce” od Lil Bitts. Prvá pecka od ženskej interpretky, táto vecička je v poradí jej druhý počin, máme na neho aj lyrics videjko, a vydali jej to Fryktion Music a Precision Productions. Ďalšia pesnička, ktorá vyšla približne pred mesiacom má nové videjko, je to Shal Marshall a jeho “Motivation”. O produkciu sa postarali GBP Productions, videjko si režíroval sám s kamarátom Cowin “Dori” Thorpe-om. Ďalej dnes máte možnosť pozreť a vypočuť si aj vecičky od The Entourage a ich “Do It Again”, Farmer Nappy a jeho vtipné videjko “Loosen De Chain” a ešte “Booty Call” od Bakkhanal Dawg.

Na koniec si dáme videjko od mojej asi najoblúbenejšej zostavy v soca svete Kes The Band, ktorí práve zverejnili ešte čerstvé video s highlight-mi z party ktorú odohrali 22.11 vo Washingtone. Enjoyyy and see you next monday!!!

#Zugree

Share Button

Related Post

zugree
Author:

Leave a Reply

Reggae Callin’ Facebook

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: Error validating application. Application has been deleted.
Type: OAuthException
Code: 190
Please refer to our Error Message Reference.