GONSOFUS & Serpico Acustic už dnes v klube Re:fresh

Už dnes 9.1.2014 sa v bratislavskom klube Re:fresh uskutoční večer s dvoma koncertmi mladých talentovaných umelcov, majúcich uznanie a množstvo fanúšikov, nielen na Slovensku. Svoje prvé vystúpenie v roku príde predviesť medzinárodné duo so svojim hudobným projektom GONSOFUS, pred ktorým vás na koncert naladí už dlhoročne fungujúca partička Serpico Acustic. Po koncertoch však nikam neodchádzajte, pretože až do noci vám bude hrať DJ King Shabba Kong aka Erik Šulc, spevák zo Serpica a Medial Banana.

GONSOFUS je international projekt dua Sasha Manaev (RU) a Gábora Tokára (SK), ktorí svojou produkciou ponúkajú široký hudobný záber. Kombinácia bicích, saxofónu, perkusií, live vytváraných loopov a efektov so spevom a vokálmi vo viacerých jazykoch je zárukou príjemného zážitku a dobrej atmosféry, ktorú vedia chlapci navodiť. Ponúkajú mix reggae, dub-u, hip hop-u a groove, tiež aj funk-u, rock-u alebo ska. Sami si úspešne vydali už tri albumy (posledný v 2013), s ktorými dali tri európske turné, počas ktorých pochodili okrem Slovenska, Ruska a Česka aj Poľsko, Nemecko, Holandsko, Španielsko alebo neposledne aj Taliansko.

Serpico Acustic príde tentokrát v zložení troch hudobníkov, hrajúcich zmes akustických verzií a remakov zväčša reggae a rockových piesní. Hlavným spevákom tejto partie je Erik Šulc, ktorému nikdy na ystúpení nechýba gitara, doprevádzať ho budú Peter Zajaček, tiež na gitare a Roman Kováč (congos, bongos, cajon).

Share Button

Related Post

zugree
Author:

Leave a Reply

Reggae Callin’ Facebook

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: Error validating application. Application has been deleted.
Type: OAuthException
Code: 190
Please refer to our Error Message Reference.