Poľsky Mc Mikael posledný januárový víkend na SK!

Koncom Januára sa pod taktovkou Jammin Agency sa na východe Slovenska uskutočnia 2 akcie s členom česko-poľského soundu Smokaz United, s Mc MIKAELOM. Ten vás v piatok 30.1 bude čakať v Prešove vo znovuotvorenom a hlavne vynovenom a zväčšenom klube Wave, kde vystúpi ako hlavný hosť akcie Regenerácia Špeciál. Po polročnej odmlke sa táto party vracia späť do klubu, kde bude vstup 3€. Okrem Mikaela odohrajú svoje sety aj selektori Citrón a Prograss z RvZoo Soundz, ktorý bude Mikaelovi počas koncertov kryť chrbát. EVENT!

Na druhý deň v sobotu sa podobná formácia objaví v Klube Bombura v Brezne, vlez na akciu bude v predpredaji za cenu 3e, na mieste za 4e, predpredajové lístky si môžete kúpiť priamo v klube. EVENT!

MC Mikael nadobúdal svoje znalosti a skúsenosti najprv v poľskej hip hop-ovej scéne, neskôr v roku 2002 začal spoznávať vtedy pre neho neznáme žánre ako reggae, dancehall a raggamuffin. Hudba je jeho najväčšou životnou vášňou, preto ho môžeme počuť už v mnohých projektoch. V roku 2007 vydal svoj debutový album Balans Demo, ktorý obsahuje 15 skladieb. Okrem poľskej scény sa objavuje aj na našej, spoluprácu má s ganjamanom Mc Rida Radar-om v jeho najnovšom mixtape na skladbe “Balím Si Hrozný”, v lete sme ho mohli vidieť aj na Just Chill Festivale v Rimavskej Sobote, a tiež nahral aj pár dubplatov pre Respect Vibration a Natty Youth Sound. U bratov Čechov sa objavil na obidvoch Sklizniach od Coco Jammin Production, minulý rok v spolupráci s Katty Gyal Kentou a Khomátorom v skladbe “Tým Rytmem”.

mikael

10891426_10203830571623929_6660391961639306455_n

Partneri tejto akcie:

www.jammin.sk
REGGAE CALLIN
www.bongoshop.sk
www.intrez.sk

Share Button

Related Post

zugree
Author:

Leave a Reply

Reggae Callin’ Facebook

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: Error validating application. Application has been deleted.
Type: OAuthException
Code: 190
Please refer to our Error Message Reference.