Soca Monday #7

Heeeeeeeeeyyy! Watch dis! Niektorí umelci začali nový rok celkom plodne, tento týždeň si predstavíme 10 tohtoročných tunes a jeden riddim, na ktorom sa objavili samé známe mená ako Machel Montano, Skinny Fabulous alebo Patrice Roberts. Veľmi veselý a energický, my si z neho dáme vypalovačku “Play D Mas” od Iwer George-a, ktorú si môžete pustiť len keď začnete okamžite vyskakovať, pretože Iwer hrá pre masy každý deň a postaví na nohy každého! “Start to jumping, start to jumping, start to jumping, put up your hand and start to jumpin! I come to play ah mass!”

Ďalej s rukami hore dáme priestor pre Bunji Garlin-a a jeho “Our Time” a Farmer Nappy-ho tiež nájdeme s “Doh Find Me Rude”, ktorú mu vydali v Red Boyz Muzic.

Calypso štýlom prevedie aj Lani K vo videu “The Engine Room”. “I went around to sing inna party a woman come to meet me backstage she said boys along time know im really here to jump like dis! We just want want to party, heeey long time party!” A aj Kes The Band majú novú tune “Make Ah Move”  v ktorej, vzdávajú hold carnevalu, ktorý majú nepochybne radi už od detstva. “Make a move, forme a line cause it´s party time so keep it moving!” A Juby a Chingee sa priznajú v love songu “My Confession”.

Ak ste sa doteraz na party náladu ešte nestihli naladiť tak jediné čo môže pomôcť je toto: straight from Barbados posiela Fuhnominon revolúciu pre všetkých maaaad people “Mad & Dutty Revolution”. Party nám posiela aj Triniboi Joocie v “Party For Dem” a Samsara D Band v tracku “Frenzy”.

Dnešný záver soca monday ponúkne ženská zložka v podobe Destra Garcia a Jadel, ktoré sa nedala zahanbiť a dali von pekné veci. Užite si nový týždeň and keep soca in your heart!

Share Button

Related Post

zugree
Author:

Leave a Reply

Reggae Callin’ Facebook

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: Error validating application. Application has been deleted.
Type: OAuthException
Code: 190
Please refer to our Error Message Reference.