Soca Monday #8

“Ragga soca, pop soca, hip hop soca, calypso soca, all kind of different version that travel all over. Everybody in the place I wanna push the soca! So every body hands up and everybody let me see your hands up, when you see the soca start and you feel it in your heart. When everybody in the club start to jumpin, evrybody take a jump, jump!”

zaspieval pán Bunji Garlin vo svojej novej veci “Still Soca”, v ktorej vysvetľuje, že soca a jej všetky mnohé odnože sú nažive a žijú v každom štáte. Tejto veci predchádzal hit “Exodus”, ktorý mu produkovala trinidadsko-anglická dvojica Jus Now. Taktiež už svoj ôsmy release na tohtoročnú karnevalovú sezónu dodal aj Machel Montano, ktorý spolu s Laventille Rhythm Section naspieval track “Errupt”.

King Of Hearts dal tiež veľmi peknú energickú a veselú pesničku “Carnival We Love You”, ktor vyšla aj s lyrics videom. Pekné video s názvom “Fufu” dodal aj sympatický veterán Joe Star, vlastným menom Joseph Sydney Francis. Od Iwer George-a si dnes dáme až dve nové pesničky. Tento pán je úplne masívny, svojimi pesničkami určite burcuje davy a zdá sa, že s tým nikdy neprestane. Každý týždeň vidím, že vypustí aspoň jednu vec, ktorá stojí za to. Prvá živšia sa volá “Red”, v druhej pesničke spieva o tom, že je “PM”, avšak táto skratka neznamená, že je práce neschopný, ale že je PARTY MAN (who likes to jam) 🙂

“Suppa Badess” maddess hardess pejku dal aj Ataklan, tiež aj Swappi ktorý dal do varu “Whole Place”. Na záver, príjemná chune “Ole Mas” od Tallpree ktorý ju posiela aj s videom. A kedže sme dnes nemali žiadnu ženskú interpretku, ako bonus si pozrite videjko od Tasha s názvom “We Own Di Road”.

Share Button

Related Post

zugree
Author:

Leave a Reply

Reggae Callin’ Facebook

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: Error validating application. Application has been deleted.
Type: OAuthException
Code: 190
Please refer to our Error Message Reference.