Soca Monday #9

“Madness, check over the party, madness, every body get crazy, madness, we say di girls dem a top me, madness, no nobody cant stop me, maddness, cant believe seh a me dat! MADDNESS ma-ma-ma-ma-maadness.” Pow pow pow! Čisto jamajská spolupráca dvoch velikánov v kombe Beenie Man & Richie Stephens rozburcuje asi každého inna dis place. Čekuj video a blázni sa s nami!

Krásny deviaty týždeň rubriky Soca Monday pokračuje s Ricardo Drue a jeho trackom “Vagabond”, na ktorý ponúka fresh videoklip. Natáčal ho na krásnych ostrovoch Antigua, Trinidad a Tobago. Ricardo je momentálne jeden z interpretov, ktorí topujú rebríčky doma ale aj v Amerike a jediné čo chce je, aby ľuďom v životoch zostala zábava a energia, ktorú toto video určite prinesie. Tento týžden tiež zahviezdil Machel Montano, ktorý ho mal určite rušný. Pod jeho menom vyšli až štyri pesničky, sám naložil na Trimph Riddim s “Play A Mas”, ďalšie tri sú featuringové si pozval Destra Garcia v “Come Back” a Angela Hunte k “Party Done”. Naj pecku “Soak” však dal s Christopherom Martinom, ktorú im vydal sám Anju Blaxx cez jeho IUM Records.

Posledné dni boli dosť plodné aj na riddimy, okrem tých ktoré sme si už spomínali po minulé týždne, doložíme ďalšie tri, Yuma Riddim, Island King Riddim a Main Event Riddim. Z nich si dáme aj Olatunji “Riddim In We Vein”, Lead Pipe & Saddis v pesničke “Soca Format” a “No Behavior” od Mr. Killa a Mr. Renzo. Na Main Event-e sa objavili tiež Kes The Band a Saga Boys. Ďalej odporúčam vypočuť aj Skinny Banton-a a jeho “Soak It Good”, “Clear Di Road” od Fusion Band a ak šmakoval Mr. Renzo, tak si pustite aj jeho ešte úplne rand new vecičku “Stamp”.

A ako bonus tohto týždňa, pridávame aj soca verziu nespočetného množtva remixov a remakov na známy track “Co Co” z Dominikánskej republiky od Triple Kay! Stay soca!

Share Button

Related Post

zugree
Author:

Leave a Reply

Reggae Callin’ Facebook

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: Error validating application. Application has been deleted.
Type: OAuthException
Code: 190
Please refer to our Error Message Reference.