Gavinchi Brown vydáva svoje prvé EP

Máme pre vás zaujímavú novinku z Jamajky. Svoje debutové EP nám posiela talentovaný mladík Gavinchi Brown, ktorého ste mohli vidieť aj ako prvého jamajského hosťa na akcii Reggae Callin’ v marci 2013. Po dvoch rokoch dáva o sebe vedieť 6-trackovým EP The Gavinchi Code, ktoré je už pár dní po vydaní na popredných priečkach Billboard Reggae Album Chart a Billboard Heatseekers – Pacific Chart. Niet divu, Gavinchi pochádza z hudobníckej rodiny plnej talentov. Jeho mama je Shirley Mclean, dodnes tvoriaca reggae speváčka, ktorá zažila vrchol svojej kariéry v 80-tych rokoch s niekoľkými no.1 hitmi a jeho sestry tancujú v národnom divadle.

Na novom EP nájdete tri spolupráce, “4ever My Lady” ft. Noel Willis Jr., relick klasického “Swing Easy” na ktorom robil s Dubtonic Kru a mocný dancehall tune “Don’t Try Me” s legendárnou reggae ikonou Ini Kamoze. Momentálne je Gavinchi na tour po Severnej Amerike, odkiaľ sa na prelome jari a leta chystá po 2 rokoch vrátiť do Európy a odprezentovať svoj nový release.

Exkluzívne na našom soundcloude si môžete The Gavinchi Code vypočuť, zdieľať ďalej, alebo ho podporiť kúpou. Vychutnajte si to, stojí to za to!

BUY ‘THE GAVINCHI CODE’ EP
GAVINCHI BROWN Facebook Page

gavinchi-brown-04gavinchi-brown-02gavinchi-brown-01

Share Button
Author:

Leave a Reply

Reggae Callin’ Facebook

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: Error validating application. Application has been deleted.
Type: OAuthException
Code: 190
Please refer to our Error Message Reference.