Toian hviezdi s novinkou “Love It”

Toian, mladá jamajská kráska, momentálne miešajúca vody hudobnej scény svojim albumom, pripraveným na release už túto jar, z neho ponúka ďalšiu ochutnávku. Jej vzlet môžeme datovať k vypusteniu kolaborácie s Protoje-m, track “Shot By Love” sa objavil na jeho poslednom albume “8 Years Affair”. Tento rok zahviezdila aj spoluprácou s dancehallovou star, Vybz Kartel-om na “Ice Queen”. Po vlastných singloch “Rude Boys” a “Kingston Town” predstavuje titulný track EP-čka “Retrospect” (ktorý vychádza už 17. marca pod Class One Music).

Pozdvihujúca, melodická pesnička “Love It” s rocksteady melódiou s dubby podtónom je tematicky pokračovaním príbehu pre dobré dievčatá, ktorým sa páčia “rude boys”. Singel je nahratý na prerábku foundation My Conversation Riddimu, a tak ako aj predošlé práce, je orientovaný retrospektívne.

 

Share Button

Related Post

zugree
Author:

Leave a Reply

Reggae Callin’ Facebook

Klubová winter edícia Uprising Festivalu už po ôsmykrát! V sobotu 2.decembra sa v Bratislave ukážu Looptroop Rockers a skvelá Sara Lugo so svojou kapelou + mocný lokal reprezent ❄️

event: Uprising Winter Edition 2017
ticket: bit.ly/uwe2017-tickets
...

View on Facebook

Sleduj Medial Banana live práve teraz na Beánia STU! ...

View on Facebook