Zoznámte sa s Marlou, dcérou legendárneho Dennisa Browna

Marla, dcéra legendárneho reggae speváka Dennis-a Brown-a, doteraz známa “len”ako tanečníčka baletu a súčasného tanca, nás potešila svojim debutovým singlom “Better Days”. Jej otec nás opustil, keď mala iba 12 rokov. O vlastnú hudobnú produkciu sa začala zaujímať, po zúčastnení sa na jeho pamätnej šou v júli minulého roku. Táto udalosť, ako sa sama vyjadrila, ju v 28-mich rokoch prebudila k činnosti.

“Bola som unesená tým, aká bola tvorba môjho otca obľúbená. Bolo pekné dať si počuť od mnohých ľudí ako ich táto hudobná produkcia ovplyvnila. O mojom vstupe na scénu sa uvažovala ešte za života otca, avšak na realizáciu tejto myšlienky prišlo minulý rok, čomu sa veľmi teším. Záujem stať sa speváčkou je čoraz väčší.” –nechala sa počuť.

Jej prvotinka vychádza pod floridským labelom Royal Order Music. Svoj štýl by charakterizovala ako fusion jazz-u, neo soul-u a popu spolu s reggae beatom. Track už stihol spremiérovať aj David Rodigan vo svojej nedeľnej šou na BBC 1Xtra. Oficiálny release je naplánovaný na 14. apríla, kedy bude zahrnutý do kompilácie “Smart Riddim”. Tiež aj prezradila, že nemieni ostať len pri jednom tracku, už teraz pracuje a nových veciach spolu s Rory Gilligan-om (Stone Love soundsystém), Penthouse Records a tiež niečo chystá aj s bratmi Marley-ovcami.

 

marla brown1

Share Button

Related Post

zugree
Author:

Leave a Reply

Reggae Callin’ Facebook

Klubová winter edícia Uprising Festivalu už po ôsmykrát! V sobotu 2.decembra sa v Bratislave ukážu Looptroop Rockers a skvelá Sara Lugo so svojou kapelou + mocný lokal reprezent ❄️

event: Uprising Winter Edition 2017
ticket: bit.ly/uwe2017-tickets
...

View on Facebook

Sleduj Medial Banana live práve teraz na Beánia STU! ...

View on Facebook