Rocky Leon v sobotu vystúpi na Jammine v Košiciach

Už túto sobotu, 4.4, sa Košice môžu tešiť na ďalšie vydanie tradičnej Jammin party v Collosseum clube. Čaká ťa tučný line up štyroch krajín, z Ameriky pricestuje pozitívne naladený Rocky Leon, uvidíš slovenskú fresh reggae/world music formáciu N3O Akustika a poľského Mc Grem-a. Za dj-ské pulty sa postavia chlapci z RvZoo Soundz, ktorí nechýbajú na žiadnej edícii. Na tejto párty sa zabavíš dokonca na dvoch stage-och, druhý, drum and bass & raggajungle, nájdeš v BACKSTAGE Reggae Bare kde sa predstavia djs Rudlock, Lebka a MŠK. Nebudú chýbať ani sprievodné akcie, stánok BongoShop-u, a súťaž o vstupy, o ktorej sa dozvieš viac na funpage-i JAMMIN-u.

Rocky Leon, pozitívne naladený spevák s brazílsko-rakúskymi koreňmi predstaví svoju špecialitku, v zmesi reggae, rocku, hip-hopu a ska, v ktorej sa aj sprevádza na ukulele. Vyrastal striedavo v Californii a Rakúsku. V roku 2009 vydal album “Awesome XD”, ktorý takisto ako nasledovný, získal veľký úspech na celom svete. Jeho najaktuálnejší, “Quit Your Whining”, vydal v roku 2012, je plný optimizmu a dobrej nálady. Jeho videá a hlavne live vystúpenia sú plné emócií, v ktorých sa Rocky snaží pripomenúť svetu, že si netreba všetko prehnane pripúšťať a zveličovať maličkosti. Sleduj aj vtipnú videopozvánku a kde všade ho na Slovensku môžeš vidieť!

N3O Akustika je veselá partička z Prešova, hrajúca reggae a jemu príbuzné štýly spolu s folkom a world music. Zoskupenie, ktoré je hudobným spojením mohutného kontrabasu, akustickej gitary, rezkých husličiek, rytmického cajóna a píšťaly vznikla v roku 2012, no už teraz má za sebou množstvo odohraných koncertov. V hudbe N30 Akustiky necítiť len vplyv ďalekej Jamajky, ale aj tatranského ducha. Na konte majú čerstvý album z minulého roka, na ktorom nájdeš mnoho už známich piesní ako “Duchovná Revolúcia”, “Vnímaj To Svetlo”, “Sústa” alebo “Matka Zem”.

KattyGyal Kenta, 24-ročná spievajúca raperka z Bohumína pôsobí ako speváčka vyše 8 rokov. Už od mala bola ovplyvnená čiernou hudbou, najprv sa venovala rapu, neskôr presedlala na reggae. Našla si sprievodnú kapelu, SilesiJAH All Stars, s ktorou vystupuje po celom Česku, Slovensku či Poľsku a okolitých krajinách. Momentálne pracuje už na soom druhom albume, spolupracuje na zahraničných projektoch s poľskými hip hopovými crews aj ruskými drum and bassovými dj-mi. Jej najaktuálnejší tune je na Sklizni 2014, dokonca na Wolrdwide časti, kde sa objavila po boku poľského Mc Mikaela a českého rapera Khomatora. O tomto kolabe sa dočítaš viac tu: “Tym Rytmem”. Kenta vie nakladať v troch jazykoch, tak si to príď očekovať.


EVENT!

 POZVÁNKA:

velkonocny jammin

Share Button

Related Post

zugree
Author:

Leave a Reply

Reggae Callin’ Facebook

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: Error validating application. Application has been deleted.
Type: OAuthException
Code: 190
Please refer to our Error Message Reference.