Ragga Dansa po zime ožíva, Trnava privíta Diego Cichy Don

Obľúbený trnavský večierok Ragga Dansa sa po zimnej prestávke znova vracia do klubu. Už dnes večer sa otvoria brány v Ten! Podnik, kde si budeš môcť užiť už tradičnú tancovačku v jej siedmom pokračovaní. Ako je pre túto akciu známe, rada uvíta zahraničných hostí, tentokrát si organizátori prizvali hosťa z Poľska. A to nie hocijakého, ale člena najväčšieho a najpopulárnejšieho varšavského soundu Zjednoczenie sound system, Diego Cichy Don. Tento mladý talent, o ktorom sa povráva, že je skvelý freestyler, zadelí svoj prísny raggamuffin a rub-a-dub. Po celú noc ťa, ako obyčajne, bude baviť Respect Vibration Sound a TAPIR, ktorý už má prichystaný špeciálny raggajungle a dubwise set.

Diego Cichy Don, poľský raggamuffinový velikán, ktorého flow nenecháva nikoho chladným, vie zabaviť, rozohriať srdce a aj rozbúriť davy. Od roku 2010 je členom, po boku speváka Pablopavo a dj-a Krzak-a, najlepšieho poľského soundu Zjednoczenie, v ktorom mlže rozvíjať svoj osobitý štýl. Nie je mu cudzie reggae, dancehall, raggamuffin, rub-a-dub, ale tiež aj boom ap či hip hop. Od počiatkov svojej kariéry nevynechal ani jeden zásadný poľský reggae festival a pravidelne hráva po kluboch nielen celého Poľska. Minulý rok vydal minialbum “Nazywam się”, ktorý príde predstaviť spolu s horúcimi novinkami z albumu, ktorý vydali pod domovským soundom, “Inity”.

EVENT!

ragga danca3ragga danca2

Share Button
(Visited 16 times, 1 visits today)
zugree
Author:

Leave a Reply

Reggae Callin’ Facebook

1 month ago

Reggae Callin'

Buju Banton odohral pred pár dňami prvý koncert po 10 rokoch. Jamajka ho privítala vo veľkom! Toto je plný National Stadium v Kingstone 🔥

Trúfne si niekto odhadnúť koľko ľudí? Bol tam aj niekto zo Slovenska?
...

View on Facebook