Reggae Callin’ party je tu už v piatok 22.mája!

Obľúbený bratislavský klub Dole ožije pozitívnymi vibráciami reggae a dancehall music. Už v piatok 22.mája sa tam totiž uskutoční ďalšia edícia bashmentu Reggae Callin’ so zaujímavými hosťami. Hlavnou hviezdou večera bude rastúca hviezda (česko)slovenského reggae Junior Smile, ktorý nám predstaví a zároveň pokrstí svoje debutové sólové EP Sám Sebou. Člen formácie Pull Up Unity nahral všetky skladby svojho debutu na klasické jamajské riddimy, prevažne z produkcie legendárneho Studio One. Klip “Foundation Reggae” sleduj tu.

Ďalším hosťom akcie bude pražský champion sound Forward March Posse. Partička, ktorá za posledné obdobie vyhrala niekoľko významných soundclashov a tak sa môžete tešiť na pestrý set s množstvom exkluzívnych dubplates. FMP vás zaručene dostanú do nálady.

Na mikrofóne sa večer predstaví aj rezident akcie Pokyman, frontman skupiny Medial Banana, ktorý odprezentuje niekoľko úplne nových skladieb, na ktorých pracuje s prodecentom L-tone Beats. Pokyman zahrá aj dj set za svoj Fayah Sound a do varu vás dostane aj ďalši rezident akcie, Simple Sample z Ghetto Youths Sound. Už tradične sa môžete tešiť aj na pravidelný polnočný Dancehall Battle, kde si tie najlepšie tanečníčky z publika zabojujú o vecné ceny!

Ako bonus budeme na tejto párty oslavovať aj 1. výročie založenia nášho parádneho webu www.reggaecallin.com. Vidíme sa v piatok 22.mája 2015 v Klube Dole na Námestí SNP v Bratislave!

FB EVENT

reggae-callin-jr-smile

Share Button
(Visited 23 times, 1 visits today)
Avatar
Author:

Leave a Reply

Reggae Callin’ Facebook

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: (#4) Application request limit reached
Type: OAuthException
Code: 4
Please refer to our Error Message Reference.