Re:ggaenerácia s Bomb-A-Sound @ Re:fresh ~ 4.9.2015

BOOOM! Leto sa pomaly končí a pravidelná párty Re:ggaenerácia sa opäť hlási a to hneď so špeciálnymi hosťami z Belgicka partičkou Bomb-A-Sound!

Táto dancehallová edícia vás určite nenechá len tak postávať a preto očakávajte náklad až do rána. Našim hosťom budú sekundovať u nás veľmi dobre známy Pokyman z bratislavského Fayah Soundsystem a Gunfingah, čiže máme sa všetci na čo tešiť!

BOMB-A-SOUND CREW je belgická reggae banda, ktorá prináša pozitívne vajbz od foundation dancehallu až po new roots a najnovšie hype bomby!

Selector Stubborn a Jazzpa sú dvaja vinyloví nadšenci, ktorí zbierajú a točia platne už roky rokúce. Papi Stubborn žil v Berlíne, kde mal aj svoj pravidelný spot – slávny YAAM club, zatial čo Jazz si ide svoje new roots a neúnavne pátra po nových klenotoch.
MC Deeds vkročil na dancehall scénu ako promotér undergroundových squatových bashmentov Smart Art Rebel Movement. Neskôr sa presunul na Jamajku kde sa dal dokopy s Westmoreland’s Ghetto Rock Soundsystem a chytil krok a patois ako pravý original soundboy.

EVENT

regenerace

Share Button

Related Post

zugree
Author:

Leave a Reply

Reggae Callin’ Facebook

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: Error validating application. Application has been deleted.
Type: OAuthException
Code: 190
Please refer to our Error Message Reference.