Anthony B predstaví nový album na Uprising Winter Edition 2015 v Bratislave

Uprising Winter Edition, teda zimná verzia Uprising Reggae Festivalu, bude tento rok skutočne pompézna. Na pódiu bratislavského Ateliéru Babylon sa v piatok 20.novembra predstavia hneď dve veľké reggae hviezdy. Okrem prvej ohlásenej Tanyi Stephens doplní program šiesteho ročníka zimného Uprisingu jamajská reggae ikona Anthony B. Každý kto jeho show zažil, určite uzná, že nezabudnuteľný koncert tohto rastafariána nestačí vidieť iba raz. Anthony B, obľúbený Freedom Fighter, príde do Bratislavy predstaviť svoj nový album Tears Of Luv, ktorý vychádza už tento týždeň. Tešiť sa môžete na obrovskú smršť pozitívnej energie, kedy na pódiu predstaví svoje najväčšie hity ako “World A Music”, “Raid The Barn”, “Good Life”, “Fire Pon Rome”, “Police” či “Waterpumpee”, ale aj novšie kvalitné počiny ako “March Outta Babylon”, “How Do You Sleep” alebo “Mau Mau Warrior”.

Anthony B dokopy vydal 29 albumov a niekoľko kompilácií. Na nich spolupracoval s množstvom interpretov, medzi ktorými sa objavili aj Snoop Dogg, Wyclef Jean, Bone Crusher, Seeed či Akon.

Šiesty ročník Uprising Winter Edition sa uskutoční 20.11.2015 v Ateliéri Babylon v Bratislave. Hlavné hviezdy sú z Jamajky, Tanya Stephnes a Anthony B, a program doplní ešte niekoľko zaujímavých interpretov z domácej scény. Lístky zoženiete v sieti Ticketportal a všetky potrebné informácie nájdete na stránke www.uprising.sk.

anthony-b-2uwe

 

Share Button

Related Post

Author:

Leave a Reply

Reggae Callin’ Facebook

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: Error validating application. Application has been deleted.
Type: OAuthException
Code: 190
Please refer to our Error Message Reference.