Dnes Tribuman a Rida Radar na JAMMIN-e v Subclube

Dnes sa otvoria brány bratislavského Subclubu, kde po prvý krát prebehne party JAMMIN v špeciálnej Raggamuffin Edition. Na ňu prijal pozvanie už na Slovensku dobre známi francúzsky trubkár Tribuman, ktorý so sebou prinesie energickú Digital Raggamuffin show z jeho nového eponymného albumu. Za sebou má vyše 500 koncertov po celom svete a spolupráce s mnohými intepretmi. Na konte má okrem iných spoluprác aj album “Undergroud International” v ktorého nosnom tracku sa objavil Solo Banton.

Chrbát mu bude kryť francúzsky Life & Creation Sound ktorý bol založený v roku 2003 a vďaka neustálemu cestovaniu za jamajskou produkciou má na svojom konte obrovské množstvo exkluzívnych dubplatov, ktoré je možné počuť jedine na živých vystúpeniach tohto soundu.

Za domácu scénu sa o zábavu postará aj náš “ganjaman” Rida Radar. Tento koncert si žiaden skalný fanúšik nemôže nechať ujsť, pretože práve tu odohrá posledný koncert v Bratislave k poslednému albumu “Stolen Beats vol. 2”. Autor piesní ako “Ganjaman Stylin”, “Pohoda”, “MMTW” alebo “Dobrí Policajti” zaspieva svoje hity možno posledný krát, potom si už vychutnáš iba jeho nové produkcie.

Spoza gramcov ho bude kryť DJ Spliff ktorého sety sú zaujímavou zmesou digital ragga, hip-hopu a basshallu. Na party si svoje sety odohrajú aj členovia Natty Youth Soundu, Selecta Skandyman s reggae-hip-hop mashups-jungle setom a DJ Ass so svojou D’n’B nakladačkou. Na žiadnej párty nemôže chýbať ani Zugrée, tentokrát ako selektorka so svojim vyberaným setom reggae-dancehall-soca tunes.

EVENT

plagos

Share Button

Related Post

Reggae Callin'
Author:

Leave a Reply

Reggae Callin’ Facebook

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: Error validating application. Application has been deleted.
Type: OAuthException
Code: 190
Please refer to our Error Message Reference.