Hosťom na party Reggae Callin’ bude Danny Ranks!

Oheň v srdci a hudba v tele, reggae nás opäť ovládne! Už najbližší piatok 16.10. k nám z Viedne pricestuje MC a spevák Danny Ranks, ktorý patrí medzi to najlepšie z miestnej reggae scény. Z tej našej domácej sa za mixpultom budú striedať Fadda Ekop, Pokyman a Simple Sample. Pripravte sa na celonočnú jazdu žánrami ako reggae, dancehall, dub či roots.

Danny Ranks je reggae spevák z Viedne, ktorý sa v reggae biznise pohybuje už od roku 2002, kedy spolu s Mr.Highhead založil formáciu Raggamaffia. Odvtedy sa stal jedným z najžiadanejších a najviac kocertujúcich reggae umelcov doma, aj vo všetkých nemecky hovoriacich krajinách. V Raggamaffii pôsobil až do 2006-teho, kedy sa rozhodol začať sólo kariéru. Dva roky na to už nahrával na Jamajke pod labelom Ambassajah Records prvý hudobný projekt “Ambassajah Showcase“, na ktorom sa po jeho boku objavilo mnoho rakúskych aj jamajských artistov.

V 2012 sa rozbehol aj na vychytaných európskych riddimoch, počnúc “The World Is Yours“na Reggaeville riddime. O rok pokračoval s “Babylon City“ na Reggae Jam Riddime a tiež aj s “Burn Dem Down“ na Majestic Riddime od Batelier Records. Minulý rok nás potešil aj svojim debutovým albumom Deyah, trackom “Life Is Great“ alebo hitom “Pull It Up Selecta“, ktorým vzdal holt celej reggae scéne. Najnovšie ho počuť na novom Pinneapple Kush Riddime z dielne českých Flavour Production so skaldbou “I Couldn´t Resist It“.

 

REGGAE CALLIN’ EVENT

danny-ranks-05

reggae-callin-danny-ranks-16-10-2015

 

Share Button

Related Post

Author:

Leave a Reply

Reggae Callin’ Facebook

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: Error validating application. Application has been deleted.
Type: OAuthException
Code: 190
Please refer to our Error Message Reference.