Majestátny program “Naša Rodina” ťa čaká už 5.12 v MMC

Nielen pre dobré deti, ale aj pre dobrých reggae fanúšikov tento rok Mikuláš prinesie pompéznu party v Majestic Music Clube (MMC). Na sobotu, 5. decembra si pozval organizátor Batelier Records celú svoju rodinu zo všetkých kútov sveta, celkovo sa predstavia interpreti až zo šiestich krajín (JA, KE, HU, IT, CZ, SK).
Celé podujatie sa bude niesť v priateľskej a pozitívnej rodinnej atmosfére, čo vyplýva aj z jeho názvu, “Naša Rodina”. Naozaj kvalitný line up čaká návštevníkov od skorých večerných až skorých ranných hodín. Samozrejme sa môžete tešiť aj na stánok s bohatou ponukou merch-u všetkých interpretov.

Program o 21:00 otvorí asi každému známa východoslovenská formácia N3O Akustika, ktorá prinesie svieži rytmy karibiku v spojení so slovenským folklórom a world music. Hrajú a spievajú pre všetkých preto sa na ich koncertoch stretáva rozmanité publikum ktoré si užíva krásne hudobné spojenie kontrabasu, akustickej gitary, huslí, cajóna či lesného rohu.
Po pozitivity nechýbajúcom predstavení sa energickosti pritvrdí, a svoje predvedie jedna z najobľúbenejších maďarských (nielen) reggae kapiel Riddim Colony, ktorá má na konte ešte čerstvý májový album “Lion´s Way” (ktorý ja osobne zaraďujem medzi top albumy tohto roka). Počuť sa nechajú vo veľkej rozmanitosti, od old-schoolového roots reggae cez moderný dancehall a tvrdé digitálne prvky; lovers rock až po akustické piesne. Ako hosťa si privedú komárňanského talentovaného speváka Superior-a.
Zastúpenie bratov čechov obháji multikultúrna kapelka United Flavour. Predvedú svoje najväčšie hity, ktoré budú dopĺňať úplne nové piesne z ich pripravovaného albumu, čo však nie je jedinou novinou. Svojrázny a prenikavý hlas španielskej speváčky Sista Carmen tentokrát doplnia aj vokalistky z formácie Gapeels.

Hlavné hviezdy večera sú naozajstnou špecialitkou. Jamajský reprezent zadelí mocná crew Jah Ova Evil, ktorá predstaví svoj ešte čerstvý tohtoročný album “Forever Judah” (viac info tu) s mnohými chytľavými pesničkami. Tieto vychádzajúce hviezdy prídu naozaj v rodinnom zložení, dvojičky The Gideon a Selah so svojim bratrancom Jahwawah a spoločne prinesú pravý jamajský vajb. Aby toho nebolo málo, ako svojho veľkého hosťa si prizvali ďalšiu bratskú posilu, dvojičky Jacop a L.O. Garcia a.k.a. hlavných spevákov z talianskej kapely Mellow Mood. Z tajných zdrojov sme sa dozvedeli, že táto štvorica chystá veľkú a zaujímavú šou, ktorú sa oplatí vidieť naživo.

Závan Afriky privedie talentovaný spevák z Kene, Fireson Bantu, ktorý na Slovensku už určite nie je cudzí. Je to veľký šouman, ktorý však pri svojej prezentácii nezabúda na lyrické poslanie. Spieva o ťažkom živote v ghette, nespravodlivosti a kriminalite pričom pozdvihuje rastafariánstvo a všetky s tým súvisiace prvky. Koncertný program zakončí slovenské duo Balans v zložení Vigy a Muwan. V ich tvorbe okrem reggae nájdeme aj jungle, dub a netradičný nyabhingi heartbeat riddim. A komu sa bude zábavy máliť, až do 5:00 je pripravený jeden z najstarších slovenských soundov, Natty Youth, ktorý v zložení Bingiman, Skandyman a Ass predvedú zmes toho najlepšieho.

K prirovnaniu tak veľkého hviezdneho obsadenia je cena vstupenky ako zadarmo, v predpredaji je k mání v ticket portal-i za 12€ a na mieste zaplatíte 15€. Dúfam, že sa tam všetci vidíme!

KUP SI LÍSTOK
EVENT NA FACEBOOKU

LINE UP
21:00 – 21:50 N3O Akustika
22:05 – 23:00 Riddim Colony
23:15 – 00:30 United Flavour
00:30 – 1:15 Jah Ova Evil (Gideon, Selah, Jahwawah) & MEllow Mood
01:30 – 2:15 Fireson Bantu
02:15 – 2:45 Balans
2:45 – end Natty Youth Sound

12079930_1012269158825138_8614311325019465920_o

Share Button

Related Post

zugree
Author:

Leave a Reply

Reggae Callin’ Facebook

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: Error validating application. Application has been deleted.
Type: OAuthException
Code: 190
Please refer to our Error Message Reference.