Na Slovensku máme nový soundsystém! Zajtra ho pokrstíme v Re:freshi

Zajtra, 6.11, sa v bratislavskom Re:freshi môžeš tešíť na ďalšiu dávku známej a obľúbenej party Flight To Jamaica. Znova sa vracia vo veľkom štýle, tentokrát si svoju lahodnú dávku hudby vychutnáte na premiére nového soundsystému Dub Settlers HiFi, kde prebehne jeho krst! Keďze na Slovensku soundsystémov nie je požehnane, každý nový soundsystém určite všetkých poteší. Soundsystémy čoraz viac narastajú na popularite, vidieť krásnu stenu reprákov, ktorá do vás napumpuje ten pravý reggae bass je pre každého veľkým zážitkom. Okrem toho ťa čakajú aj tri bary, action drink, vegan food či distro.

Pre tento špeciálny večer si pre vás organizátori pripravili opäť medzinárodné obsadenie spolu zo stálicami našej domácej scény. Z Keňe privítame už dobre známeho speváka Fireson Bantu, z Čiech United Forces of Dub, tešiť sa môžete aj na Mc Pokymana z kapely Medial Banana, Herry-ho z The Ugly Selectors a Get Garden.

EVENT

ftj plagod

Share Button

Related Post

zugree
Author:

Leave a Reply

Reggae Callin’ Facebook

Klubová winter edícia Uprising Festivalu už po ôsmykrát! V sobotu 2.decembra sa v Bratislave ukážu Looptroop Rockers a skvelá Sara Lugo so svojou kapelou + mocný lokal reprezent ❄️

event: Uprising Winter Edition 2017
ticket: bit.ly/uwe2017-tickets
...

View on Facebook

Sleduj Medial Banana live práve teraz na Beánia STU! ...

View on Facebook