Nový album od Medial Banana dostaneme na Vianoce

Chalani z Medial Banana si vydanie svojho druhého štúdiového albumu pekne naplánovali. Dlhoočakávaný album Rockin’ It dostaneme presne na Štedrý deň, 24.decembra. Vtedy začína predpredaj CD s novým merchom a zároveň aj digital download, takže si album môžete stiahnuť a naplno vychutnať už cez Vianoce. Pre presné info sleduj vo štvrtok facebook stránku Medial Banana.

“Na našom albume sme makali naozaj dlho a tvrdo a veríme, že to na výsledku budete cítiť!” vyjadrili sa Medial Banana.

Na albume sa bude s introm nachádzať 14 stôp a chalani sľubujú vyspelejší a prepracovanejší obsah oproti ich debutu. Očakávajte aj niekoľko zaujímavých domácich aj zahraničných spoluprác a fúziu reggae, dubu, dancehallu a hip hopu s presahmi do pop music. Bonusom je spolupráca s veľkou legendou slovenského ska a reggae… .

medial-banana-rockin-it-album-reggae-callin-records-2016

Prvé CD a nové tričká a odznaky si budete môcť zakúpiť 26.decembra na veľkej štefánskej party v bratislavskom MMC. Na Rockin’ Ii Album Launch Party vystúpi okrem Medial Banana aj niekoľko ich kamošov. Tešiť sa môžete na ľudí ako Boy Wonder, Foolproof Riddims, Bekim či Katka Ščevlíková. Lístky v predpredaji momentálne zoženiete za 10€ v sieti Ticketportal.

FB EVENT – Medial Banana – Rockin’ It Album Launch 

medial-banana-rockin-it-album-launch-bratislava-26-12-2015

Share Button

Related Post

Author:

Leave a Reply

Reggae Callin’ Facebook

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: Error validating application. Application has been deleted.
Type: OAuthException
Code: 190
Please refer to our Error Message Reference.