Preslávená kapela Dubioza Kolektiv v piatok v Čadci!

V Čadci sa v piatok 4.12.2015 v Zion clube uskutoční výnimočná udalosť. Konkrétne pôjde o koncert skupiny Dubioza Kolektiv z Bosny a Hercegoviny. Vzácnosť a špecifickosť vystúpenia tejto kapely spočíva vo viacerých atribútoch. Skupina sa radí medzi najlepšie koncertné kapely v Európe, patrí medzi headlinerov na festivaloch ako napr. Pohoda či Mighty sound atď, je zvyknutá vystupovať pred 30 000 publikom, no a tento krát príde do malého clubu na Kysuciach. Vyvrcholením tohto ročnej sezóny bolo spoločné vystúpenie s Manu Chaom na jednom pódiu. Koncertná šnúra, ktorú skupina absolvuje po strednej Európe, sa dotýka miest ako napr. Praha, Varšava, Krakov, Bratislava a medzi týmito veľkomestami sa objaví aj mesto ako Čadca.
Dubioza Kolektiv predstavuje zmes hip-hop, reggae, punk, dub, electro a rock žánrov obohatených o bosniansky folk. To, že sú populárni medzi ľuďmi, dokazujú milióny zobrazení ich videí na internete. Tu si môžete pozrieť videopozvánku kapely na koncert do Čadce:

Koncert je návalom neskutočnej energie, kde garancia zážitku do konca života je zaručená. V ich prípade nejde len o hudbu, ale aj o posolstvo. Sú element, ktorý sa významnou mierou postaral o boj za slobodu na Balkáne. Hrali na miestach a v časoch, kedy im reálne išlo o holý život, vďaka tomu si vybudovali obrovský rešpekt u ľudí nie len vo svojej krajine. Ak čakáte riadnych mačov s peniazmi s vysokým egom na prvom mieste, tu ho nenájdete, nie sú to žiadni MTV gangstri, žiadni striptéri či zbohatlíci, žiadni trendoví nákupní maniaci. Dubioza kolektiv radšej uprednostňuje tradičné formy hudby s jedinečnou perspektívou, obohatenú spomienkami z vojny, ktoré v nich nikdy nezomrú a tvorbu, ktorá nesie pozitívny nádych. Ak si otvorený novým zážitkom, táto hudba môže zmeniť aj tvoj život.
Lístky na akciu kúpite buď priamo v Zion clube na bare za aktuálnu cenu 8 €, alebo v sieti Ticketportal.sk za 10 €

Viac informácií o akcii získate na www.zionclub.sk
FACEBOOK EVENT

Share Button

Related Post

zugree
Author:

Leave a Reply

Reggae Callin’ Facebook

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: Error validating application. Application has been deleted.
Type: OAuthException
Code: 190
Please refer to our Error Message Reference.