Bratislavu tento víkend zavalí horúca vlna surfers reggae. Prichádza charizmatický Mishka!

Už túto sobotu 20. februára sa na bratislavský Re:fresh Club valí horúca vlna surfers reggae. Mishka, rodák z Bermúd, žijúci na Havaji, svojou tvorbou pripomína hudbu Jacka Johnsona. Tento scestovaný hudobník oslnil široké publikum. Jeho hudba sa nesie v rytme roots reggae, akustických baladách, či lovers rock-u. Skvelý textár a charizmatický spevák príde do Bratislavy predstaviť svoj nový, v poradí ôsmy album, Roots Fidelity. Jeho album The Journey sa umiestnil na vrchole rebríčka Billboard Reggae Chart. Za pozornosť stojí aj jeho špeciálna kompilácia akustických piesni Guy With a Guitar, ktorú iTunes označil za najlepšiu spevácko-textársku kolekciu roka 2009. Medzi jeho najpopulárnejšie skladby patria “Happy”, “Keep On Loving”, “Neva Give Up”, či “In A Serious Way”.

Predskanom vystúpenia Mishka, bude talentovaný multiinštrumentalista a spevák Sasha Mamaev z formácie Gonsofus. Vstupenky na túto akciu si možete zakúpiť v predpredaji v sieti Ticketportal za €7.

EVENT  +  TICKET

Mishka poster

Share Button
(Visited 22 times, 1 visits today)
Avatar
Author:

Leave a Reply

Reggae Callin’ Facebook

1 month ago

Reggae Callin'

Buju Banton odohral pred pár dňami prvý koncert po 10 rokoch. Jamajka ho privítala vo veľkom! Toto je plný National Stadium v Kingstone 🔥

Trúfne si niekto odhadnúť koľko ľudí? Bol tam aj niekto zo Slovenska?
...

View on Facebook