Dope D.O.D. v piatok ovládnu bratislavské MMC

Preslávená hip-hopová formácia DOPE D.O.D. má tento piatok, 29.4.2016, namierené do bratislavského klubu MMC. Tam, po úspešnom minuloročnom prevedení na Uprising festivale, odohrajú svoj prvý klubový koncert na Slovensku. Každý kto už raz Dope D.O.D. videl vie, že je to veľký zážitok, preto aj vzdávame vďaku agentúre Kulturise, ktorá nám tento koncert prináša.

Holandské trio sa už pár rokov radí medzi top artistov Európy. Za svoje desaťročné pôsobenie odohrali množstvo koncertov na medzinárodnej úrovni. Kvalitné, nezabudnuteľné a často aj vypredané vystúpenia sú ich značkou, kde prezentujú svoje zatiaľ tri albumy a dve EP-čka. Pre slovenský massive si pripravili nový mixtape Acid Trap, ktorý si vypočujeme medzi prvými v rámci ich prebiehajúcej tour. Od vydania svojho debutového, a hneď aj prelomového videa “What Happened” v 2011-tom, zdieľali pódiá s interpretmi ako Cypress Hill, Method Man, Onyx, Skrilexx či Snoop Dogg. Za domácu scénu prídu koncert podporiť slovenský ganjaman Rida Radar s parťákom Captain Freeman-om a dj-i Inkwall a Yanko Kral. Na udalosti práve prebieha aj súťaž o vstupy, kde sa aj dozvieš viac informácií o koncerte. Lístok si môžeš zadovážiť aj na ticketportali.

Share Button
(Visited 44 times, 1 visits today)
zugree
Author:

Leave a Reply

Reggae Callin’ Facebook

1 month ago

Reggae Callin'

Buju Banton odohral pred pár dňami prvý koncert po 10 rokoch. Jamajka ho privítala vo veľkom! Toto je plný National Stadium v Kingstone 🔥

Trúfne si niekto odhadnúť koľko ľudí? Bol tam aj niekto zo Slovenska?
...

View on Facebook