Počúvaj “Dubby Herbs Mixtape” od Zugree

Zanietená poslucháčka reggae, šíriteľka dobrej hudby a aj redaktorka nášho portálu, selektorka Zugree, prináša svoj prvý mixtape. Zugree oslavuje tento mesiac svoje ročné pôsobenie na scéne, pri ktorého príležitosti vypustí až tri počiny, každý zameraný na iný hudobný štýl. Ako prvý zverejnila “Dubby Herbs Mixtape” ktorý pre všetkých poslucháčov “moderného” reggae live namixovala vo svojom posteľnom štúdiu.

“Vybrala som zopár svojich najpočúvanejších a obľúbených piesní za posledné obdobie, väčšina sú ešte čerstvé novinky. Každá z nich nesie veľmi pekný obsah. Celý mixtape má silno dub-ovú príchuť, ktorá ku koncu zachádza ku dubstepu, z čoho som odvodila aj ten názov. Podľa urban dictionary tiež dubby znamená veľa vecí a všetky alternatívy sa mi tam hodia.”

V mixtape započuješ aj interpretov ako Nattali Rize, Jesse Royal, Lion D, či nový tune od Alborosieho, alebo novú hviezdu z Jamajky Tuff Like Iron. Od Zugree sa ešte ešte tento mesiac je na čo tešiť, prinesie ešte jeden dancehallový a jeden soca & bass mixtape. Tuuune in!

Share Button

Related Post

Reggae Callin'
Author:

Leave a Reply

Reggae Callin’ Facebook

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: Error validating application. Application has been deleted.
Type: OAuthException
Code: 190
Please refer to our Error Message Reference.