N3O Akustika – Pridaj sa k nám |OFFICIAL VIDEO|

Prešovská partička veselých a šikovných hudobníkov N3O Akustika prichádza so sľúbeným a dlhoočakávaným videoklipom “Pridaj sa k nám”. Nová pieseň je zároveň aj prvou zverejnenou skladbou z pripravovaného albumu. Včera mala kapela v bratislavskom klube Re:fresh premiéru videa, po ktorej zahrala aj koncert. Tá pozitívna a energická atmosféra ktorú kapela od začiatku navodila, bola cítiteľná aj dlho po koncerte. Zimomriavky po tele určite behali viacerým z nás, hlavne počas sledovania nového videa, ktoré fanúšikovia od prvých sekúnd hodnotili potleskom a jasotom. O video sa postaral Jaro “Jaris” Vaľko, pieseň vychádza pod slovenským labelom Batelier Records. Nová vec presne vystihuje ducha kapely a je vidieť, že im na svojich fanúšikoch záleží.

“Natáčali sme v Prešove, priamo v centre mesta, v Záhrade umenia, v MHD, v našom obľúbenom podniku Lokál a sme radi, že sa podaril klasický Jarisovský videoklip. K pesničke môžem prezradiť, že je o priateľoch, vzťahoch a o tom, ako by nám bolo fajne keby sme sa k sebe správali lepšie a ľudskejšie.” nechal počuť spevák a gitarista kapely Pavol Kovaľ. S ním súhlasia a pevne za ním stoja aj ostatní členovia kapely Filip Činčala (kontrabas), Filip Lipka (husle), Jakub Slávik (lesný roh), Tomáš Durkáč (bongá) a Mirko Szirmai (perkusie).

Už niekoľko rokov skupina intenzívne koncertuje po celom Slovensku, toto leto tomu tiež nebude inak. Pretože okrem klubov a festivalov nepohrnú ani pódiu ulice, či už plánovane alebo nie, často je ich vidieť na námestiach alebo iných verejných priestranstvách. Bezprostrednosť a zábavný duch vás dostane určite tiež, preto vás kapela pozýva na ich letné Street Tour 2016. Na to už vyrazí s ďalším novým členom, Stanom Rusynom, ktorého špecialitou je spev aj rap. Najbližšie termíny:

12.júla – BA, Trnava na ulici, Nitra, Hyde Park večernný koncert
13.júla – Trenčín, Žilina na ulici, Banská Štiavnica Archnajel Café, večerný koncert
14. júla – Banská Bystrica, Liptovský Hrádok, Tatranská Lomnica večer
15. júla – Poprad, Košice a večer v Prešove, Christiania

Share Button

Related Post

zugree
Author:

Leave a Reply

Reggae Callin’ Facebook

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: Error validating application. Application has been deleted.
Type: OAuthException
Code: 190
Please refer to our Error Message Reference.