V piatok 27.5. oslávime v Klube Dole naše druhé narodeniny

Otvárame šampanské, vypúšťame konfety! Už iba týždeň nás delí od veľkej oslavy druhých narodenín nášho webu. Nabudúci piatok, už tradične vo veľkom štýle, sa vidíme v Klube Dole na ďalšej edícii našej party s ktorou sa rozlúčime s klubovou sezónou.  Veselicu si spolu s nami príde užiť talentovaný spevák U-Cee s tunisko-egyptskými koreňmi. V kombinácii reggae, soulu, hip hopu a RnB prinesie charizmatický mladík žijúci v Prahe veľký vajb. Znamenité vystúpenie svojimi premakanými setmi doplnia naše stálice Simple Sample, Pokyman a Zugree. To, že na parkete bude oheň sa postarajú aj tanečnice z vychýrenej crew Badd Fyah, pred ktorými sa môžete predviesť v tanečnom dancehallovom battli o tričká Reggae Callin. Okrem toho vás bude čakať skvelá avokádovo-kokosová torta a celonočná zábava.

Počas týchto dvoch krásnych rokov sme podporili množstvo domácich aj zahraničných interpretov vo vyše 850-tich príspevkoch. Aby sme boli ešte viac vymakaní, pripravujeme aj kompletný redesign webu, ktorý odhalíme už čoskoro. Ďakujeme vám za podporu a vidíme sa na party!

U-CEE je spevák, ktorý príťažlivo kombinuje reggae, soul, funk a hip-hop. Jeho hudobná dráha začala pred 15 rokmi a postupne si prešiel viacerými odlišnými hudobnými skúsenosťami. Svoj prvý sólo album International Call vydal pred štyrmi rokmi a pretavil do neho svoje hudobné korene, ktoré siahajú do Tuniska a Egypta. Ešte predtým bol súčasťou kapely King Banana, ktorá sa neskôr zmenila na U-cee The Royal Family. Za sebou má nie desiatky, ale stovky koncertov po celej Európe, Severnej Afrike aj Jamajke.


rc lagoš

Share Button

Related Post

zugree
Author:

Leave a Reply

Reggae Callin’ Facebook

Klubová winter edícia Uprising Festivalu už po ôsmykrát! V sobotu 2.decembra sa v Bratislave ukážu Looptroop Rockers a skvelá Sara Lugo so svojou kapelou + mocný lokal reprezent ❄️

event: Uprising Winter Edition 2017
ticket: bit.ly/uwe2017-tickets
...

View on Facebook

Sleduj Medial Banana live práve teraz na Beánia STU! ...

View on Facebook